Urządzenie Crystal Water System jest produkowane według najwyższych, światowych standardów.

 

Udzielamy gwarancji na 25 lat na urządzenie – zaawansowany system rewitalizacji wody Crystal Water System.

 

Warunkiem zachowania prawa do gwarancji jest:

 

  • Regularna wymiana przez autoryzowanego instalatora lub osobiście wkładów zgodnie z terminami określonymi w harmonogramie wymian wkładów oraz używanie wyłącznie oryginalnych wkładów dostarczonych przez Gwaranta.
  • Posiadanie oryginału dokumentu potwierdzającego zakup urządzenia.
  • Posiadanie oryginału dokumentu potwierdzającego zakup ostatnio wymienianego wkładu, zgodnie z harmonogramem wymian lub potwierdzenie wykonania czynności wymiany wkładów przez Gwaranta.
  • Umiejscowienie urządzenia Crystal Water System w odległości przynajmniej 1 metr od kuchenki mikrofalowej.
  • Części metalowe, takie jak zawór przejściowy i kranik stanowiące integralną część urządzenia objęte są 24 miesięczną gwarancją.

 

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wypadkach losowych i systemów Crystal Water System, które zostały podłączone do Wody nieuzdatnionej z własnego ujęcia.

 

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek wady w przedmiocie są Państwo uprawnieni do żądania usunięcia wady, a w przypadku gdy dana rzecz wchodząca w zakres przedmiotu umowy była już trzykrotnie naprawiana w ramach gwarancji – do żądania wymiany tej rzeczy na nową, wolną od wad.

warunki gwarancji

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl