Urządzenie Crystal Water System jest bardzo proste w montażu. Dokładna instrukcja znajduje się na poniższym filmie

Crystal Water System nie wymaga podłączenia do sieci energetycznej.

 

Stacja najczęściej jest montowana w szafce pod zlewem, jednak ze względu na swój ekskluzywny wygląd może być również umieszczona na blacie kuchennym.

Ważne jest, aby urządzenie znajdowało się co najmniej 1 metr od kuchenki mikrofalowej tak, aby uniknąć szkodliwego promieniowania wpływającego na energetyzowane kryształy górskie używane w technologii Crystal Water System.

 

Usługa zamontowania stacji Crystal Water System jest dodatkowo płatna i jej koszt wynosi 250 złotych. Można również samodzielnie zainstalować urządzenie, w tym celu dostępny jest film instruktażowy, który możesz obejrzeć poniżej:

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl