Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego tak jest, że przyczynę powstawania nowotworów odkrył już w 1945 roku Otto Warburg i dostał za to nagrodę nobla, a mimo to w chwili obecnej coraz więcej ludzi umiera na te chorobę?

 

Niestety, żyjemy w czasach, kiedy światem nie rządzą w większości mądrzy i światli ludzie, ale Ci, którzy za wszelką cenę pragną pieniędzy.

 

Ludzki organizm przystosowany jest do życia na długo ponad 100 lat. Dlaczego więc tak mało osób w Europie dożywa tego wieku?

 

Porównajmy dwa samochody, dwóch różnych właścicieli. Jeden z nich dba o niego, dolewa paliwa najlepszej jakości, wymienia i naprawia na bieżąco uszkodzone części.

Drugi właściciel nie dba o samochód, tylko go używa, nie przejmuje się jakością paliwa, nie naprawia.

Który z tych samochodów dłużej posłuży właścicielowi? Oczywiście, że ten pierwszy.

 

Podobnie jest z naszym organizmem. Ono wymaga dokładnej opieki, całościowego- holistycznego podejścia, naprawiania i oczyszczania, bez dni wolnych od dbania o zdrowie.

 

A najczęściej obecnie działa medycyna? Najczęściej jest tak, że boli nas głowa, idziemy do lekarza i dostajemy specjalny lek. Specyfik ten pomaga na ostry ból głowy, ale jego składniki uszkadzają żołądek i wątrobę. Za jakiś czas wracamy do lekarza zgłaszając kolejny problem, na który dostajemy inny specyfik Koło się zamyka. Nasz organizm po kolei jest uszkadzany kolejnymi lekarstwami i terapiami, które pomagają na jedną dolegliwość, a tworzą kolejną.

Czas zerwać z tym błędnym kołem! Nasze ciało to perfekcyjnie działająca machina, której poszczególne części współgrają ze sobą i na siebie wpływają.

Organizm ludzki to cała seria układów, w których jeden czerpie od drugiego i tak jak w zegarku, zadziała poprawnie tylko w momencie, kiedy wszystkie jego części i układy będą sprawnie i perfekcyjnie działały.

 

Przenieśliśmy te obserwacje na praktyczne podejście do leczenia i zwróciliśmy się do natury tworząc proces, który ma na celu pomóc Twojemu ciału wrócić do zdrowej równowagi i co najważniejsze- utrzymać ten stan na bardzo długo!

 

Natura zaopatrzyła nas we wszystko, czego potrzebujemy do zdrowia i życia.

Najważniejszy z tych darów, to właśnie woda.

 

Potężna moc i wartość, jaką posiada Woda ze stacji Crystal Water System było do tej pory wielką tajemnicą, czymś zupełnie nieosiągalnym.

Specjaliści, polscy inżynierowie, którzy zajmują się zdrowiem człowieka zadali sobie ważne pytanie:

Jak uzyskać Wodę, która byłaby wreszcie kompleksowo najlepsza dla ludzkiego Organizmu?

Badania zakończyły się pomyślnie, a odpowiedź to wynalazek: stacja Crystal Water System. To urządzenie rodzimej technologii, opatentowane i stworzone przez najtęższe polskie umysły– stację, która wytwarza Wodę taką, jaką raczyli się nasi przodkowie przed nadejściem cywilizacji, czystą i przejrzystą jak z lodowca!

 

Naszą misją jest edukowanie i budowanie świadomości wśród wszystkich ludzi na świecie. I nie ważne czy jesteś z Azji, Afryki, Ameryki, czy Europy – dzisiaj każdy człowiek powinien mieć prawo wyboru – czy wolisz wydawać ostatnie pieniądze na leki, czy żyć zdrowo i cieszyć się doskonałą kondycją fizyczną i psychiczną przez wiele kolejnych lat?

 

Jesteśmy ludźmi, którzy stale szukają rozwiązań dla najnowocześniejszych systemów zdrowotnych. To, co nas wyróżnia jest zupełnie przeciwne koncernom farmaceutycznym, które zarabiają miliardy dolarów na całym świecie, podając ludziom proszki wytwarzane w laboratoriach.

Niech Pożywienie Będzie Lekarstwem, a Lekarstwo Pożywieniem.
– Hipokrates.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl