Opinie o Crystal Water System

 

 

 

 

Zdrowie moje i mojej rodziny od zawsze było i jest dla mnie najważniejsze!
Dodatkowo dobra kondycja fizyczna i psychiczna jest bezapelacyjnie bardzo ważna i potrzebna do realizacji swoich celów i szczęścia w życiu!
Po przeanalizowaniu setek artykułów i opinii ekspertów przekonałem się że Zdrowa woda jest podstawą szczęśliwego życia.
Przekonałem się również że aktualnie zdrowej wody kupić się nie da, przez zanieczyszczenia, które są w wodach butelkowanych i kranowych!
Aktualnie walczymy z systemem który nas dzień w dzień zatruwa!
Po przeszukaniu setek propozycji różnych urządzeń filtrujących i uzdatniających wodę znalazłem jedno, niepodważalnie najlepsze – Crystal Water System!!!
To urządzenie zmieniło nasze życie!
Moja forma i kondycja psychofizyczna poprawiła się zdecydowanie, wyniki i osiągnięcia sportowe polepszyły się, wszyscy pijemy dużo więcej wody i dzięki temu mocno oczyszczamy się z tego czym nas uszczęśliwia „przemysł”
Dzieciaki bardzo chętnie piją tę wodę a cała moja rodzina, dzięki ukrytym działaniom tej wody czuję się naprawdę doskonale.
To najlepszy wybór za który dziękuję sobie i Stwórcom urządzenia Crystal Water System!!!
Dziękuję i szczerze polecam.

Rafał Wodelski

Rafał Wodelski

 

 

 

 

 

 

Picie wody Crystal Water System pozwala mi utrzymać wspaniałą figurę. Również po kilku miesiącach zmarszczki na twarzy stały się mniej widoczne, a skóra bardziej elastyczna.

Izabela Konieczna

Izabela Konieczna

 

 

 

 

 

Antoni Sobiech lat 87:
W latach sześćdziesiątych pracowałem w służbie rolnej. Jeździłem dużo motocyklem, który był jedynym środkiem lokomocji. Przemieszczając się od wioski do wioski po tutejszym terenie latem i zimą na głowie miałem tylko pilotkę skórzaną. Przeziębiłem się i nabyłem zapalenia zatok. Przez wiele lat bardzo mi to dokuczało. Likwidowałem to różnymi antybiotykami co nie wiele mi ulżyło. Wszystkie  napoje, które używałem musiałem podgrzewać bo picie zimnego napoju dokonywało dla mnie jeszcze gorszego ujemnego skutku. Od ponad 3 lat mam zainstalowane urządzenie filtrujące wodę z sieci. Odniosłem rewelacyjną ulgę na zdrowiu. Rano przed śniadaniem na czczo wypijam szklankę wody Crystal Water już bez podgrzewania a w ciągu dnia wypijam duże ilości – 1,5 do 2 litrów według potrzeb organizmu. Poprawia mi to cały nastrój zdrowia mojego organizmu.
Irena Sobiech, lat 86:

Od dwóch lat piję wodę Crystal Water. Poprawił się mój stan zdrowia. Jestem sprawna i szczęśliwa. Moi krewni w czasie odwiedzin podziwiają mnie, że mimo przeżytych 86 lat jestem sprawna i radosna. Jestem wdzięczna organizatorom, którzy umożliwiają picie wody Crystal Water. Mam też wielki szacunek do ludzi, którzy dbają o nas Polaków. Serdecznie dziękuję. Piję wodę Crystal Water, która na wszystko pomaga a na nic nie szkodzi. I napisałam dwa żarciki:
1. Jeśli o zdrowie chodzi to pij wodę Crystal Water, która na wszystko pomaga a na nic nie szkodzi.
2. To rzecz oczywista – pij wodę Crystal Water – będziesz żyć lat nie 100 lecz 300.

Irena i Antoni Sobiech

Irena i Antoni Sobiech

 

 

 

 

 

Stacje uzdatniania wody Cristal Water System kupiłem w Marcu 2016 roku, Zdecydowałem się na zakup ponieważ po pierwsze zgrzewki są bardzo ciężkie, po drugie plastik z którego są wyprodukowane butelki jest bardzo szkodliwy dla naszego organizmu!!! Po trzecie jakość wody urządzenia Crystal Water System – i tu wielkie WOW!!!
Moja rodzina używa tę wodę w szczególności do picia, gotowania, mycia owoców i warzyw (usuwa, rozpuszcza pestycydy) prasowania a także podlewania kwiatków.
Widzimy dużą różnicę jak np. rucola po umyciu i pozostawieniu w lodówce na następne 12 godzin wydaje się jak by jeszcze rosła…
Zauważyliśmy że od kiedy pijemy tę wodę znacznie zmniejszyły się problemy ze zdrowiem np. przeziębienia które często nas dopadały, zanikły!
Mamy więcej energii i zdecydowanie lepsze samopoczucie.
W moim przypadku nie potrafię określić konkretnie czy to zbieg okoliczności ale od kiedy zacząłem pić wodę z Crystala i wprowadziłem dietę przestałem przyjmować tabletki na nadciśnienie z czego jestem bardzo szczęśliwy 🙂
Oczywiście bardzo polecam dla każdej osoby od noworodka do najstarszych osób !!!

Marcin Koprianiuk

Marcin Koprianiuk

 

 

 

 

 

Z urządzenia Crystal Water System korzystam od 2015 r.
To co zmieniło się bardzo szybko w mojej rodzinie to zdecydowanie zwiększona konsumpcja wody.
Soki i napoje zamieniliśmy na zdrową wodę. Dzieci zamiast prosić o sok lub napój, wkręciły się bardzo w picie zdrowej wody, którą wreszcie mamy na wyciągniecie ręki!
Prowadzę skrupulatny budżet domowy, wiem ile pieniędzy przeznaczam na poszczególne produkty.
W związku z tym widzę, że koszt urządzenia poza aspektem Zdrowotnym zwraca się też finansowo 🙂
Nie jestem w stanie konkretnie ocenić wpływu wody na zdrowie mojej rodziny ale moje dzieci w ogóle nie chorują i jestem przekonany, że zdecydowanie większą część tego zawdzięczamy właśnie Bardzo dobrej jakości wody, czyli technologii Crystal Water System!
Ja osobiście czuję zdecydowany przypływ energii i ogólne lepsze samopoczucie.
Bardzo polecam całym rodzinom!
Młodym i starszym w każdym wieku!!!

Patryk Wójcik z Warszawy

Patryk Wójcik z Warszawy

 

 

 

 

 

 

… Jestem użytkownikiem stacji Crystal od grudnia 2015 i zmiany zdrowotne jakie dokonały się w moim organizmie są zachwycające.
Po kilku dniach picia wody zauważyłam jak pozytywnie zmieniła się kondycja mojej skóry oraz samopoczucie. Zmniejszyły się bóle migrenowe, z którymi walczyłam od lat.
Pomogła pozbyć się cellulitu oraz wspomogła w odchudzaniu. W ciągu 6 miesięcy schudłam 9 kilo.
Jej smak jest nieporównywalny do innych. Przekonały się o tym również moje dzieci, które zamieniły niezdrowe, gazowane napoje na wodę Crystal. Dzięki stacji nie musimy już dźwigać ciężkich butelek wody, oraz martwić się, że nie ma co pić w domu.
Cała rodzina nabrała więcej energii.
Polecam Crystal Water System każdemu, jest to najlepsza inwestycja w zdrowie, która szybko się zwraca.

Beata Świrska

Beata Świrska

 

 

 

 

 

 

Od kiedy dowiedziałam się jak ważna jest Woda, zaczęłam korzystać z Crystal Water System. Moje życie zmieniło się nie do poznania, nie pamiętam już kiedy ostatni raz bolała mnie głowa! Polecam każdemu, kto chce być zdrowy i długo żyć!

 

Laura z Wrocławia

Laura z Wrocławia

 

 

 

 

 

 

Witam ,chciałabym się  podzielić z wami doświadczeniem na temat picia wody alkalicznej Crystal Water System. Jakiś czas temu zakupiłam stacje CWS i już po pierwszym tygodniu systematycznego picia wody przestały boleć mnie kolana, po miesiącu zniknęły przewlekłe dolegliwości  kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Oglądając codziennie rano twarz w lusterku zauważyłam, że nie mam podpuchniętych oczu. Zniknął też problem łzawiących oczu co rano.  Nieograniczona ilość zdrowej wody, którą zawsze mam pod ręka pomaga mi utrzymać wyśmienite samopoczucie, chęć do życia i energie której zawsze mi brakowała.

Barbara Nycek

Barbara Nycek

 

 

 

 

 

 

Kilka słów o Crystal Water? Uważam, że ten system jest bardzo dobry. Widzę różnicę, ponieważ miałem już wcześniej podobne urządzenie,  ale było dużo gorsze. Dla porównania, w tamtym urządzeniu pH było na poziomie 9, natomiast ORP w okolicach -200mV. A po kilku miesiącach spadło do 0mV.  Z kolei Crystal Water po 3 miesiącach częstego korzystania (przez 5 osób w biurze, do gotowania, do ekspresu, a także bezpośrednio) ma doskonałe parametry – ORP poniżej -320mV, a pH na poziomie 10.39 (mierzyłem dziś profesjonalnym miernikiem Hannah Instruments). Wierzę, że podwójnie programowane kryształy nasycają wodę dobrą energią i dodają jej właściwości zdrowotnych. Nie kupuję już wody w sklepie. Wodę z biura przenoszę również do domu. Urządzenie nie dość, że całkowicie eliminuje chemię i brud, który płynie wodociągiem, to dodatkowo poprawia parametry ORP i pH, co więcej – kasuje pamięć wody.

Artur Hanisz

Artur Hanisz

 

 

 

 

 

 

Na początku nie byłem pewny, czy warto wydać blisko 4000 zł na stację do uzdatniania wody, ale kiedy znalazłem informacje dotyczące jakości wody, którą piłem, postanowiłem przetestować urządzenie Crystal Water System. Prawdziwą sensacją dla mnie był efekt, który uzyskałem po 14 dniach użytkowania – moja skóra zaczęła się wygładzać i stała się bardziej delikatna. Ponieważ w moim domu rodzinnym sporo pieniędzy wydawaliśmy na wodę mineralną, zakup  Crystal Water System zwrócił się po niespełna półtora roku użytkowania. Sprawdziłem, że na rynku jest dostępne jeszcze jedno – urządzenie o takich samych parametrach, ale jego cena jest dwukrotnie wyższa. Dlatego uważam, że Crystal Water jest obecnie najlepszym urządzeniem, które naprawdę spełnia swoją funkcję. Polecam wszystkim ludziom, dla których zdrowie jest bardzo ważne.

 

Krystian

Krystian

 

 

 

 

 

 

… Teraz wiem że zrobiłem wielki błąd, że kupiłem to urządzenie dopiero teraz!!!!!  To jest  inwestycja w siebie i całą rodzinę. Nie będę się rozpisywał jak to wpłynęło na poprawę zdrowia naszej rodziny bo szkoda pisać przez 2 tygodnie.  Napiszę tylko tyle że to jest cudowne urządzenie i jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem, niech to zrobi jak najszybciej bo na pewno nie będzie żałował. Wystarczy poszukać w sieci jak działa taka woda i moja woda to potrafi. Pół roku i cała rodzina w szoku. Dziękuje za wyleczenie i dodatkową energię każdego dnia w imieniu wszystkich korzystających w wieku 3 – 66 lat. Tam gdzie lekarz nie może – tam Crystal pomoże :). „Zdrowie to nie wszystko, lecz wszystko bez zdrowia jest niczym”.

 

Dariusz Karp

Dariusz Karp

 

 

 

 

 

Jestem młodą energiczną osobą .Po regularnym spożywaniu wody z Crystal Water System zauważyłam, że mam jeszcze więcej energii czuje się mniej zmęczona. Dzięki wodzie wyregulował mi się układ pokarmowy z którym od długiego czasu miałam problemy. Teraz mam więcej czasu, wodę z Crystal Water System mam dostępną na co dzień i przede wszystkim zakup stacji to prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy.

Iza ze Swarzędza

Iza ze Swarzędza