Oczyszczona toksyczna pamięć-
Unikalna funkcja Crystal Water System!

W Wodzie znajduje się mnóstwo zanieczyszczeń. Należą do nich bakterie, wirusy, metale ciężkie,  a także substancje bardzo małe jak hormony, narkotyki, czy pozostałości leków.

 

„Każda nawet najmniejsza substancja ponad H2O jest szkodliwa dla naszego organizmu, który nie potrafi jej usunąć.”

 

Organizm neutralizuje działanie toksyn i odkłada je w kościach, narządach i tkance tłuszczowej oraz mózgu. To tworzy idealne środowisko dla rozwoju chorób w tym nowotworów.

 

Samo oczyszczenie mechaniczne Wody, poprzez filtry nie wystarczy. Częstotliwość cząsteczek Wody trzeba doprowadzić do neutralnego poziomu.

Jest to proces całkowicie naturalny, czysta fizyka. Woda różni się od wszystkich innych związków występującch w naturze tym, że posiada tzw. “Pamięć.”

Pierwszym etapem procesu oczyszczania i uzdatniania Wody w stacji Crystal Water System jest jej kompleksowe oczyszczenie ze wszystkich szkodliwych związków fizycznych i chemicznych, nawet tych najmniejszych.

 

Ten proces dzielimy na dwie części.

 

  • wykasowanie toksycznej pamięci Wody, ustabilizowanie pola elektromagnetycznego poziomu jej  cząsteczek.
  • Dokładne oczyszczenie Wody za pomocą specjalnych wkładów filtrujących.

Co to jest oczyszczanie toksycznej pamięci Wody?

 

To co opiszemy tutaj jest procesem całkowicie naturalnym, czystą fizyką. Substancja jaką jest woda różni się od wszystkich innych związków występujących w naturze tym, że posiada tzw. “Pamięć.”

 

Pierwszym krokiem jest dokładne wyczyszczenie tzw. toksycznej pamięci wody, która wysyła fale elektromagnetyczne o długościach charakterystycznych dla usuniętych substancji. Pamięć toksyn po oczyszczeniu wody, w dalszym ciągu jest przekazywana organizmom żywym.

 

Pomimo braku obecności chloru, kadmu, ołowiu oraz innych szkodliwych substancji, negatywne wibracje nadal są obecne w Wodzie.

 

Dlatego niezbędne jest przywrócenie cząsteczkom informacji elektromagnetycznej właściwej wodzie naturalnej. Osiągamy to poprzez wykasowanie jej toksycznej pamięci, za co w urządzeniu Crystal Water System odpowiada stabilizator częstotliwości drgań.

Pamięć wody, to nic innego, jak zdolność przechowywania przez Wodę częstotliwości elektromagnetycznych, o długościach charakterystycznych dla substancji (zarówno toksycznych, jak i nietoksycznych), z którymi się zetknęła w przeszłości. Woda przenosi zapamiętane informacje przez określony sposób uporządkowania cząsteczek, niezależnie od tego, czy cząsteczki, z którymi się zetknęła w przeszłości jeszcze w niej istnieją, czy też Woda została z nich mechanicznie oczyszczona.

 

Cząsteczki Wody mogą zmieniać swoje ustawienie na skutek wzajemnych oddziaływań elektromagnetycznych z cząsteczkami innych związków chemicznych, z którymi Woda miała kontakt np. cząsteczek Wody już istniejących w naszym ciele.

 

Zmiana ustawienia cząsteczek, to zmieniona informacja i zmienione właściwości.

 

Czynnikiem szkodliwym dla organizmu ludzkiego nie jest sama substancja rozpuszczona w Wodzie, której już tam nie ma, ale również emitowane nadal niekorzystne częstotliwości elektromagnetyczne.

 

Pamięć Wody dotyczy również zdolności zapisywania w Swojej strukturze częstotliwości elektromagnetycznych odpowiadających wszystkim impulsom dochodzącym z otaczającego nas świata uczuciom, dźwiękom utworom muzycznym, obrazom, myślom i emocjom –  Masaru Emoto, japoński uczony.

 

Pamięć wody mieści się w jej niezwykłych strukturach krystalicznych.

Aby zapobiec temu zjawisku w Wodzie w Crystal Water System, znalazł zastosowanie specjalny stabilizator częstotliwości drgań, który jest zainstalowany na samym początku procesu oczyszczania wody.

 

Dzięki niemu, wszystkie negatywne częstotliwości zostają “wykasowane” i przywrócone do swojego neutralnego, nieszkodliwego poziomu. Ma to kluczowy wpływ na jakość Wody oraz jej wpływ na organizm.

 

To drugi bardzo ważny warunek, który koniecznie musi być spełniony, aby Woda była zdrowa i doskonale odżywiała człowieka.

 

Woda ma zdolność przechowywania częstotliwości elektromagnetycznych, o długościach charakterystycznych dla substancji toksycznych, z którymi się zetknęła w przeszłości. Ta częstotliwość zaburza prawidłowe ułożenie cząsteczek, przez co nawet jeśli jest ona mechanicznie oczyszczona, jej energetyczne wibracje oddziałują na komórki naszego organizmu.

Nasze ciało, mimo że dostaje czystą Wodę, otrzymuje jej zaburzoną strukturę, przez co wchłania się do komórek, które zaczynają drgać na tej samej, toksycznej częstotliwości.

 

To unikalna funkcja z trzeba podstawowych jakie posiada Crystal Water System. To urządzenie łączy nowoczesną technikę, odkrycia największych specjalistów z naturalnymi metodami leczenia chorób i utrzymywania zdrowia.

 

Oczyszczenie Pamięci Wody to obowiązek, jeśli chcesz mieć pewność, że każda cząsteczka wody, którą pijesz, jest krystalicznie czysta.

 

Niewiele urządzeń posiada tą ogromnie ważną funkcję. Nasze ciało składa się w blisko 70% z Wody, to Ty decydujesz na jakich falach elektromagnetycznych drgają cząsteczki w Twoim ciele. Mogą to być wartości destrukcyjne, lub czyste i uzdrowiskowe.

To unikalna funkcja z trzeba podstawowych jakie posiada Crystal Water System. To urządzenie łączy nowoczesną technikę, odkrycia największych specjalistów z naturalnymi metodami leczenia chorób i utrzymywania zdrowia.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl