Dla Państwa potrzeb specjalnie przygotowaliśmy bezpośrednią pomoc w zamontowaniu urządzenia  oraz film na naszej stronie, z którym krok po kroku z łatwością zamontujecie Państwo urządzenie w Swoich domach.

 

Nasi serwisanci posiadają niezbędną wiedzę i szkolenia w zamontowaniu urządzenia, a także wymianie filtrów w ramach gwarancji.

 

Crystal Water System udziela gwarancji na 25 lat na urządzenie z zaawansowany system rewitalizacji Wody.

 

Warunkiem gwarancji jest systematyczna (co 6 miesięcy) wymiana  przez autoryzowanego instalatora wkładów. Koszt usługi oraz wkłady to inwestycja 375 zł. Wymiany wkładów można wykonać także osobiście. Wówczas pobieramy opłatę wyłącznie za wkłady, czyli 275 zł.

 

Wymiany wkładów wykonujemy zgodnie z terminami określonymi w harmonogramie wymian oraz używamy wyłącznie oryginalnych wkładów dostarczonych przez Crystal Water System. Stosujemy oryginalne części oraz wkłady filtracyjne posiadające niezbędne certyfikaty.

 

Pełen harmonogram wymian dostępny jest w załączonym przy zakupie urządzenia dokumencie. Dbamy o terminy i harmonogram wymiany wkładów, odpowiednio wcześniej przed wymianą skontaktuje się z Państwem pracownik Crystal Water, wówczas umawiamy się na dogodny termin.

 

Klient otrzymuje telefon ok 2 tygodnie przed planowaną wymianą.

 

Koszt każdej wymiany wkładów to 375 pln. W tej kwocie zawarte są wszystkie filtry wymieniane przez serwisanta.

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl