Skorzystaj z propozycji TERAZ.

Otrzymujesz specjalną ofertę ważną

"Jak Odzyskać Oraz Utrzymać Zdrowie? Jaką Wodę Powinienem Pić? Jak Mogę Zadbać O Siebie I Swoich Bliskich? Dlaczego Poprawa  8 Parametrów Wody Powoduje Wodę Idealną?"


Zadbaj o właściwą WODĘ. Dajemy Tobie urządzenie, które poprawia smak i jakość Wody pitnej. Technologia użyta w urządzeniu Crystal Water System zapewnia aż 8 parametrów Wody Doskonałej.

Crystal Water System

Jak uzyskać Wodę, która byłaby wreszcie kompleksowo najlepsza dla ludzkiego Organizmu?

Odpowiedź to wynalazek: stacja Crystal Water System. To urządzenie rodzimej technologii, opatentowane i stworzone przez polskich naukowców – stację, która wytwarza Wodę taką, jaką raczyli się nasi przodkowie przed nadejściem cywilizacji, czystą i przejrzystą jak z lodowca!

Crystal Water System

Jakie parametry powinny być spełnione w idealnej Wodzie do picia? Co powoduje to dla naszego zdrowia i samopoczucia?

 • WODA KRYSTALICZNA - Filtry użyte oczyszczają wodę w 99,98%. Substancje szkodliwe w Wodzie, docierają do najmniejszych komórek organizmu, a to jest idealna pożywka dla rozwijających się chorób, pasożytów, czy grzybów.
 • WODA STRUKTURALNA  - Zwykła Woda wchłania się tylko w 30%, ponieważ ma zbyt duże cząsteczki. Strukturalna Woda wchłania się aż w 90%, dzięki czemu będziesz idealnie nawodniony! Woda strukturalna zaspokoi Twoje pragnienie.
 • WODA ZMINERALIZOWANA - Przez skażenie środowiska, nie możemy czerpać z niego minerałów i witamin. Musimy więc dostarczać minerały z zewnątrz, aby utrzymać zdrowie.  Urządzenie Crystal Water rozwiązuje ten problem za pomocą filtrów mineralizujących wodę.
 • WODA ALKALICZNA - Od równowagi kwasowo-zasadowej zależy zdrowie całego organizmu, samopoczucie i wygląd każdego człowiekaWoda alkaliczna Crystal Water stabilizuje poziom ph w organizmie. Zwiększamy pH wody do 10,5.
 • WODA WYTWARZANA NATURALNIE  - Nasze DNA przyzwyczajone jest do krystalicznie czystej Wody, która naturalnie wypełniała jeziora, rzeki i źródła. Taka Woda jest najzdrowsza dla człowieka. Cały proces, który przechodzi woda jest pozbawiony ingerencji energii elektrycznej.
 • WODA ZJONIZOWANA AKTYWNYM WODOREM - Wolne rodniki atakują i uszkadzają komórki organizmu. Inicjuje to rozwój komórek nowotworowych i groźnych chorób. Zjonizowana aktywnym wodorem woda w Crystal Water rozwiązuje ten problem. Nadajemy ujemny REDOX do -500 mv.
 • WODA OCZYSZCZONA Z TOKSYCZNEJ PAMIĘCI - Pamięć wody to zdolność przechowywania przez nią fal elektromagnetycznych. Filtry nie wystarczą, ponieważ fale nadal oddziałują na Twój organizm, dlatego konieczne jest wykasowanie jej toksycznej pamięci. Osiągniesz to z urządzeniem Crystal Water
 • UZDRAWIANIE WODĄ W Japonii są szpitale, które leczą chorych wyłącznie wodą o odpowiednich parametrach. Dzięki temu ciało oczyszcza się, odkwasza i powraca do zdrowia. 


Jakie korzyści odczujesz, w czasie picia wody ze stacji Crystal Water System?


 • Zapobieganie chorobom
  Dzięki temu, że odkwasisz się i będziesz oczyszczać na bieżąco.
 • Oczyszczanie ciała i organizmu 
  Oczyścisz ciało z toksyn i złogów powodujących wiele chorób. 
 • Uzdrawianie Organizmu
  Poprawisz zdolność organizmu do samouzdrawiania i samoleczenia chorób i dolegliwości. oraz wzmocnisz odporność.
 • Najlepsze nawodnienie
  Mniejsze cząsteczki, w porównaniu ze zwykłą wodą, łatwiej przedostają się do komórek organizmu.
 • Przedłużanie młodości
  Ta woda niezwykle skutecznie spłyca głębokie i płytkie zmarszczki, nawilża i ujędrnia skórę, oczyszcza i odmładza organizm, wspomaga usuwanie cellulitu.
 • Lepiej Przyswojone Suplementy
  Woda strukturyzowana wchłaniana jest w ponad 90%, a Razem z nią cała zawartość suplementów i lekarstw.
 • Czyste warzywa i owoce
  Zasadowa Woda doskonale oczyszcza warzywa i owoce i usuwa z ich powierzchni pestycydy i inne szkodliwe substancje.
 • Idealna dla dzieci
  Dostarcza najważniejsze, naturalne minerały do prawidłowego Rozwoju i Funkcjonowania Organizmu Twojego Dziecka.
 • Smaczne potrawy
  Czyste warzywa i owoce gotowane na krystalicznie czystej, strukturalnej wodzie smakują o niebo lepiej!

Dla kogo Crystal Water System?

 • Dla Sportowców - Pijąc wodę zasadową - o wysokim pH podnosisz wydolność i intensywność organizmu w czasie wysiłku oraz skracasz czas regeneracji.
 • Dla Dzieci - Dostarczysz najważniejsze, naturalne minerały do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu Twojego dziecka.
 • Właściwości Uzdrawiające - Oczyszcza ciało z toksyn i złogów powodujących wiele chorób.
 • Dla Seniorów - Wesprze Cię w walce z wolnymi rodnikami. Dzięki działaniu przeciwutleniającemu, opóźni proces starzenia komórek i pomoże zapobiec nowotworom, chorobom serca i układu nerwowego.
 • Dla Dbających O Wygląd - Woda przyswoi się w 90% dzięki czemu pozbędziesz się cellulitu, wygładzisz zmarszczki, osiągniesz lepsze efekty w odchudzaniu.
 • Dla Dbających O Zdrowie - Zależy Tobie na długim i zdrowym życiu dlatego sięgnij po wodę z Crystal Water System, a dodasz sobie sił witalnych i zapewnisz takie życie, na jakie zasługujesz. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach.
 • Dla Całej Rodziny - Odczujesz ze swoją rodziną przypływ sił witalnych, poprawę samopoczucia oraz poprawę Waszego zdrowia.
 • Do Pracy - Jeżeli chcesz, aby Twoi współpracownicy rzadziej korzystali ze zwolnień lekarskich pomyśl o zakupie urządzenia Crystal Water.

Co może się stać jak nie będziesz pił wody    z CWS?

 • Ilość toksyn w Twoim organizmie zamiast maleć, będzie co raz większa.
 • Będziesz ciągle narażony na bakterie i wirusy znajdujące się w rurach doprowadzających wodę do Twojego kranu.
 • Jeżeli nie jesz dużo warzyw i owoców to Twój organizm może być bardzo zakwaszony, a dzięki alkalicznej wodzie nie dopuścisz do tego.
 • Możesz być odwodniony nawet nie wiedząc o tym. Pijąc wodę strukturalną nawet mniejsze ilości niż na co dzień będziesz lepiej nawodniony.
 • Ciągle będziesz kupował, dźwigał i produkował plastikowe odpady z bisfenolem czyli trucizną.

Opinie o Crystal Water System ...

Opinia Video Pan Piotr Kobierski

"Właściwe nawodnienie jest to pierwszy, absolutnie najważniejszy krok do zdrowia. Krok, którego nie da się zastąpić a tym bardziej pominąć. Dlatego mówiąc woda rozumiem to dosłownie. Nie herbata, nie kawa, nie soki, ale czysta woda... Cechy te powodują, że woda jest lepiej wchłaniania i poprawiają się jej właściwości jako rozpuszczalnika. Staje się doskonałym transporterem tlenu i składników odżywczych, które wraz z krwią rozprowadzane są po całym organizmie. Można powiedzieć w skrócie, że lepiej nawadnia i przenika niosąc ze sobą wszystko czego potrzebują komórki.

- Beata Sokołowska autorka bestselerowych pozycji: "Alkaliczny styl życia", "Alkaliczny detox", "Alkaliczne gotowanie"

“Od kiedy dowiedziałam się jak ważna jest Woda, zaczęłam korzystać z Crystal Water System. Moje życie zmieniło się nie do poznania, nie pamiętam już kiedy ostatni raz bolała mnie głowa! Polecam każdemu, kto chce być zdrowy i długo żyć!”

- Laura

"Jestem młodą energiczną osobą. Po regularnym spożywaniu wody z Crystal Water System zauważyłam, że mam jeszcze więcej energii czuje się mniej zmęczona. Dzięki wodzie wyregulował mi się układ pokarmowy z którym od długiego czasu miałam problemy. Teraz mam więcej czasu, wodę z Crystal Water System mam dostępną na co dzień i przede wszystkim zakup stacji to prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy."

- Iza ze Swarzędza

"Woda smakuje bajecznie! Sama transakcja i obsługa profesionalnie. POLECAM"

- Allegrowicz

... Teraz wiem że zrobiłem wielki błąd, że kupiłem to urządzenie dopiero teraz!!!!!  To jest inwestycja w siebie i całą rodzinę.  Napiszę tylko tyle że to jest cudowne urządzenie i jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem, niech to zrobi jak najszybciej bo na pewno nie będzie żałował. Pół roku i cała rodzina w szoku. Dziękuje za wyleczenie i dodatkową energię każdego dnia w imieniu wszystkich korzystających w wieku 3 - 66lat. "Zdrowie to nie wszystko, lecz wszystko bez zdrowia jest niczym"
 
 

- Dariusz Karp

 

Czy Chcesz Poprawić Jakość Swojego Zdrowia i Życia oraz Swoich Bliskich? Zainwestuj W Siebie I Zamów Urządzenie Crystal Water System.


TERAZ

Specjalna Oferta

Przez 24 godziny specjalna oferta dla ciebie

Skorzystaj Z Tej Oferty Teraz

Lub Kup Na Raty

Raty Allegro

Gwarancje Crystal Water System

Firma Crystal Water udziela 25 lat gwarancji na urządzenie oraz gwarancję satysfakcji, czyli możliwość zwrotu urządzenia w ciągu 14 dni od zakupu nawet jeśli stacja w tym czasie będzie używana. Aby obowiązywała pełna gwarancja, konieczny jest regularny serwis urządzenia dokonywany średnio co 6 miesięcy.

Kupując urządzenie Crystal Water, otrzymujesz gwarancję satysfakcji, która daje Tobie możliwość zwrotu w terminie 14 dni. W takiej sytuacji zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.

Do Końca Tej Oferty Zostało:

Pamiętaj Pij Wodę,

 

Crystal Water System

ul. Grabiszyńska 163, 53-439 Wrocław,

tel. (+48) 728 128 775


Copyright © 2014. Crystal Water System | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.