Udowodniono! Woda poprawia samopoczucie! - Źródło antyoksydacyjnej, naturalnie zjonizowanej wody alkalicznej

Udowodniono! Woda poprawia samopoczucie!

Udowodniono! Woda poprawia samopoczucie!

Najnowsze badania naukowców jasno wskazują, że picie wody może poprawić sprawność umysłową w niektórych rejonach mózgu, co jednoznacznie wiąże się z tym, że pijąc regularnie potrzebną ilość wody- poprawiamy Swoje samopoczucie, bronimy się przed depresją, lepiej kontrolujemy stres i panujemy nad nerwami.

 

Jeśli masz skłonność do narzekania, czujesz zmęczenie i zastanawiasz się, jak poprawić sobie samopoczucie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Być może tego nie wiesz, ale jesteś tylko o kilka łyków od powrotu do lepszej wersji samego siebie. Kilka łyków wody.

Przeprowadzono bardzo ciekawe badanie. Grupę 30 osób, którzy na co dzień spożywają niewielkie ilości wody – mniej niż 1,2 litra, czyli około 5 szklanek –poproszono o zwiększenie tylko na trzy dni spożycia wody płynu do ponad 2,5 litra dziennie. Jaki był rezultat?

Badani raportowali nie tylko ulgę z tytułu ugaszonego pragnienia, ale także czuli się mniej zmęczeni i skołowani. Ponadto, w ogólnym rozrachunku, deklarowali lepszy ogólny stan samopoczucia i większą satysfakcję z własnego nastroju. Potrafili lepiej radzić sobie ze stresem. Badania wykazały, że osoby, które zbliżały się do stanów depresyjnych, tylko poprzez picie wody całkowicie zmieniły Swoje nastawienie i po kilku tygodniach regularnego picia wody tryskały energią życiową. To niesamowite, jak wielką moc ma woda, tylko zwykła woda. A najciekawsze jest to, że dopiero odkrywamy jej właściwości.

Wodę można także specjalnie programować energią tak, aby działała na człowieka jeszcze wydajniej i korzystniej. Opracowano specjalną metodę przekazywania wodzie konkretnych wibracji i stosować ją, by polepszyć swoje zdrowie oraz wpływać na swoją własną częstotliwość wody, która już znajduje się w naszych komórkach.

Metoda ta ma wielu zwolenników, a najlepsze w niej jest to, że jest naturalna i w pełni zgodna z naszą wibracją i częstotliwością wody, która wypełnia nasz organizm.

Woda w Crystal Water System przepływa przez specjalnie zaprogramowane wyjątkowe, górskie kryształy, które posiadają odpowiednie częstotliwości o właściwościach uzdrowiskowych. Woda jako nośnik częstotliwości, przepływając przez te kryształy nabiera tych samych uzdrawiających drgań i przenosi je na komórki ciała człowieka. Zastosowana w Crystal Water System technologia ma na celu programowanie Wody tak, żeby uzdrawiać Twój organizm wewnątrzkomórkowo.

Jeszcze więcej możesz dowiedzieć się tutaj:

http://crystalwatersystem.pl/zdrowa-woda/zaprogramowana-uzdrawiajaco/

Korzystajmy z darów natury całymi garściami! Ona stworzyła wszystko, co jest nam potrzebne i co może polepszyć nasze zdrowie, przede wszystkim- wodę.