Woda Alkaliczna, czyli z zasadowym odczynem –
5 z 8 parametrów doskonałej Wody!

Czy wiesz, że w  Japonii w co 5 domu ludzie mają dostęp do zjonizowanej Wody alkalicznej?

 

Co więcej są nawet szpitale, które leczą chorych Wodą alkaliczną o odpowiednich parametrach!

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

W krajach dalekiego wschodu rozpowszechniona jest świadomość na temat właściwości uzdrawiających Wody i jej uzdrowiskowych parametrów. Co Europejczycy dopiero zaczynają rozumieć, Japończycy już znają od lat.

 

Wiemy już dziś, że medycyna dalekiego wschodu skupia się na leczeniu przyczyn chorób, w przeciwieństwie do zachodniej, z której korzystamy. Ta koncentruje całą uwagę na eliminowaniu negatywnych skutków chorób i dolegliwości.

 

Idąc za mądrością dalekowschodnich lekarzy, polscy badacze znaleźli sposób na nadawanie w urządzeniu Crystal Water System właściwości Wody alkalicznej, czyli o zasadowym pH. Dzięki temu ciało człowieka oczyszcza się, odkwasza i zachowuje niezbędną do życia równowagę kwasowo-zasadową.

„Naukowcy potwierdzają, że najgorszą możliwą chorobą jest zakwaszenie. Stosując nieodpowiednią dietę potężnie zakwaszamy organizm, a obecnie 80% przetworzonego pożywienia i płynów pełnych cukru nas zakwasza.”

Po co nam woda alkaliczna?

Naukowcy potwierdzają, Ze najgorszą możliwą choroba JEST zakwaszenie. Stosując nieodpowiednią Diete potężnie zakwaszamy organizm, A obecnie 80% przetworzonego pożywienia i Płynów pełnych cukru NAS zakwasza.

 

Wybitny niemiecki lekarz Otto Heinrich Warburg, jeden z czołowych biologów XX wieku, odkrył, że przyczyną nowotworów jest zbyt duża kwasowość organizmu; oznacza to, że wartość opisana w skali pH w organizmie jest poniżej normalnego poziomu, wynoszącego 7,365.

 

Otto Warburg badał metabolizm guzów nowotworowych oraz oddychanie komórkowe. Odkrył, że komórki nowotworowe rozwijają się i utrzymują w niższym pH niż poziom normalny. Właśnie za to odkrycie, otrzymał on w dziedzinie medycyny w 1931 roku Nagrodę Nobla.

 

Organizm człowieka to potężne laboratorium, które nieustannie pracuje nad zachowaniem równowagi przemian chemicznych.

 

Nawet niewielkie odchylenia od normy powodują drastyczne i fatalne konsekwencje dla zdrowia i kondycji organizmu. Te odchylenia albo przybliżają nas do rozwoju ciężkich chorób, albo przed nimi chronią.

 

Obecnie nawyki żywieniowe i styl życia powodują ciągłe zakwaszanie. Wprowadzamy do organizmu toksyczną żywność pełną substancji chemicznych. Popijamy to kolorowymi napojami, czy sokami z ogromną zawartością cukru. Do tego jeszcze oddychamy powietrzem skażonym spalinami i dymem.

Organizm próbuje walczyć ze szkodliwym nadmiarem toksycznych substancji i korzysta z wytworzonych przez narządy i kości alkalicznych minerałów np. wapnia w kościach, żeby stale wyrównywać poziom kwasowo-zasadowy w ciele.

 

Jednak w końcu zużywa rezerwy i wyczerpuje systemy buforowe. Nadwyżka kwasów nie może zostać zneutralizowana,  więc organizm magazynuje ją w tkankach miękkich oraz stawach, tkance tłuszczowej i mózgu.

 

Szczególnie cierpią na tym łokcie, ręce i kolana, ponieważ zakwaszenie powoduje stan zapalny i ból. Pojawiają się dokuczliwe migreny, chroniczne zmęczenie oraz przybieranie na wadze. A to wszystko przez nadmiar kwasów w ciele, z którymi Organizm sobie nie jest w stanie poradzić.

 

W XXI wieku coraz więcej ludzi cierpi z powodu zakwaszenia organizmu i zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze swego stanu.

 

Woda alkaliczna ma nieoceniony wpływ na zdrowie oraz stan całego organizmu!

 

Woda alkaliczna nazywana jest również Wodą Życia. Ta, dzięki stacji Crystal Water charakteryzuje się wartością pH od 9 do nawet ponad 11, dzięki czemu idealnie odkwasza organizm.

Jak dochodzi do zakwaszenia i na czym polega ta choroba?

Jedząc i pijąc, dostarczamy organizmowi składników mineralnych, niezbędnych do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej, który jest jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Jeśli spożywamy zbyt duże ilości produktów kwasotwórczych, do których należą m.in. białka zwierzęce, węglowodany (np. cukier, mąka, biały ryż, makarony), tłuszcz, kawa, czarna herbata, alkohol i nikotyna, w Organizmie może powstać nadmiar kwaśnych pozostałości przemiany materii.  Poziom kwasów we krwi ulega zwiększeniu również w wyniku stresu, pośpiechu, stosowania kuracji odchudzających, nadmiaru przyjmowanych leków, braku ruchu lub zbyt intensywnej aktywności fizycznej oraz narażeniu na zanieczyszczenia środowiskowe. To wszystko czynniki prowadzące do zaburzeń równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, skutkujących pogorszeniem samopoczucia i zdrowia człowieka.

 

Aby zachodzące w naszym ciele procesy przebiegały w prawidłowy sposób, konieczne jest zachowanie odpowiedniego pH krwi, które powinno wynosić od 7,35–7,45.

Jeżeli zależy nam na tym, aby mechanizmy przebiegały bez zarzutu, to musimy zadbać o to, by razem z pożywieniem przyjmować potrzebne składniki mineralne, głównie wapń, magnez i potas. W przypadku kiedy ich brakuje, nasz organizm nie jest w stanie zneutralizować oraz wydalić wszystkich efektów ubocznych przemiany materii, którymi w głównej mierze są kwasy. Dochodzi wówczas do zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej, czyli tzw. zakwaszenia organizmu.

 

Ciemne kręgi pod oczami, nadwaga, bóle głowy, niestrawność,  krosty, częste zaziębienia, zawroty głowy, nudności, mroczki przed oczami, gorycz lub kwas w ustach, obłożony język, uderzenia krwi do głowy, osłabienie fizyczne, to tylko niektóre z objawów nadmiernej kwasowości. Przy zakwaszeniu organizm traci bardzo wiele energii, aby z trudem utrzymać prawidłowe pH krwi; ta energia mogłaby być użyta na przykład do likwidowania nadwagi. Trudno jest się ustrzec przed wszystkim co nas zakwasza, dlatego wspomóżmy się i oczyszczajmy nasz organizm wodą alkaliczną.

„Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości

 Jakie są skutki zakwaszenia organizmu?

Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych Chorób takich Jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, Nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe Stawów, nadwaga, a może takze Być Przyczyna Wieluniu dolegliwości : Ogólnego zmęczenia, braku koncentracji, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć, łamliwości paznokci i wypadania włosów. Komórki rakowe Szybko rozwijają SIĘ W kwaśnym Środowisku , podczas gdy Zdrowe Komórki Gina. Zakwaszenie otwiera DRöGE zarazkom, bakteriom, wirusom i pasożytom. Sprzyja powstawaniu drożdży, Grzybów i pleśni, Które żywią SIĘ naszym pożywieniem. Kwasy powodują starzenie SIĘ tkanek, zmarszczki, bolus i opuchnięcia, gdy organizm zatrzymuje wode, ABY je rozcieńczyć i zapobiec zniszczeniom.

Woda alkaliczna!

Jak leczyć zakwaszenie organizmu?

Skala pH JEST miara kwasowości LUB zasadowości roztworu obejmująca 14 stopni. Wszystko, Co jest poniżej 7 ma odczyn kwasowy i bezpośrednio zakwasza Nasze Ciało. Analogicznie, kazdy płyn LUB pożywienie o odczynie zasadowym od 7 w górę wpływa Pozytywnie i leczy Nasz organizm.

 

Produkty zasadowe, dzięki wysokiemu pH doskonale wpływają na równowagę kwasowo-zasadową w naszym organizmie, co ogranicza ryzyko powstawania chorób, w tym nowotworów i leczy zakwaszenie. Jest długa lista warzyw i owoców, szczególnie zielonych, które wpływają na odkwaszanie naszego organizmu. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że w chwili obecnej żywność nie posiada już tylu minerałów, które alkalizują organizm trzeba wspierać się koniecznie suplementacją.

 

Najlepszym sposobem na odkwaszanie organizmu jest picie alkalicznej wody, czyli o bardzo wysokim odczynie pH.

 

Woda czysta chemicznie ma wartość 7 na skali pH. Większość wód butelkowanych osiąga wartości pomiędzy 5,5 – 7. Dopiero woda alkaliczna o odczynie 10,5 idealnie odkwasza nasz organizm i dzięki temu powraca on do zdrowia!

Równowaga kwasowo-zasadowa jest podstawowym czynnikiem prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie.

 

Aby organizm utrzymywał stałe pH krwi wymagane jest sprawne funkcjonowanie mechanizmów regulacyjnych, do których zalicza się: krążenie, trawienie, wytwarzanie hormonów, wydalanie nadmiaru dwutlenku węgla przez płuca oraz wydalanie kwasów lub zasad przez nerki. Sprawność tych mechanizmów zależy od wydolności narządów, oraz dostępności w pożywieniu składników mineralnych o oddziaływaniu zasadowym.

 

Po wypiciu szklanki jednego z najbardziej popularnych napojów gazowanych, musimy wypić aż 42 (!) szklanki wody alkalicznej,  by zneutralizować szkodliwe działanie pH!

 

Dlatego woda alkaliczna ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, w naturalny sposób odkwasza organizm, pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, dzięki czemu może on prawidłowo funkcjonować. Spożywanie produktów alkalicznych i picie zasadowej wody ma ogromne znaczenie dla naszego organizmu.

Dostarczaj Wodę alkaliczną!

Picie dużych ilości wody alkalicznej z wyjątkiem czasu przed i po posiłkiem redukuje poziom zakwaszenia Organizmu. Woda alkaliczna pita szczególnie rano, neutralizuje działanie kwasów w naszym ciele i stopniowo z każdym dniem pozbywamy się szkodliwych toksyn. Codziennie odciążamy narządy, które oblepione były kwasem i z których organizm sięgał niszcząc je, by wyrównać poziom kwasowo- zasadowy. W ten sposób narządy się regenerują i mają dłuższą żywotność. Oczyszczamy organizm z toksyn i kwasów, dzięki czemu ustępują migrenowe bóle głowy, zmniejsza się też nadmiar tkanki tłuszczowej, co w połączeniu ze zrównoważoną dietą często prowadzi do całkowitej metamorfozy.

 

Ujędrnia się skóra, która jest dobrze odżywiona jednocześnie nabiera blasku. Problemy z cellulitem i wypryskami na ciele ustępują, ponieważ organizm nie ma potrzeby oczyszczać się tak drastycznymi sposobami. Nerki pracują lepiej, a ludzie którzy piją alkaliczną, czystą wodę nabierają chęci do życia, stają się bardziej aktywni, czerpią więcej radości ze Swojego życia.

woda optymalnie zmineralizowana

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl