Dbasz o Swoje zdrowie? Pilnujesz diety, odpowiednio się suplementujesz, wiesz, co jest naprawdę ważne?

Wielu z naszych klientów odżywia się zdrowo i dba o jakość żywności i suplementację. Jednak mimo to przychodzą z problemami zdrowotnymi, skarżą się na dolegliwości, które dzięki diecie zmniejszyły oddziaływanie, ale nadaj występują.

Pytamy wtedy o jedno:

Jaką wodę pijesz?

Struktura Wody- strukturą Twojego  zdrowia

“Mam przeraźliwie silne migreny. Nic nie pomaga, zmiana diety, picie wody, odstawienie kawy.. nie chcę brać silnych leków, ale czasem jestem do tego zmuszona. Nie wiem, co mam z tym zrobić!”  To powiedziała jedna z naszych klientek przy zakupie stacji Crystal Water System.  Zrozumiała, że zmiana nawyków żywieniowych i picie większej ilości wody nie wystarczy. Dlaczego?

Formacje molekularne wody z kranu lub powszechnie dostępnej wody butelkowej, składają się zazwyczaj z 12-­18 cząsteczek. Taka woda wchłania się w 30%, ponieważ jej wielkość nie jest w stanie wchłaniać się przez błony komórkowe.

Woda musi posiadać odpowiednią strukturę, żeby małe komórki naszego ciała mogły ją przyjąć. Mózg człowieka składa się w prawie 80% z wody! Dlatego doskonałe odżywienie każdej komórki krystalicznie czystą, strukturalną wodą rozwiązuje problem odpowiedniego nawodnienia organizmu, tym samym bólów głowy czy migren

pH Twojego zdrowia

Wielu dbających o zdrowie ludzi wie, czym jest zakwaszenie organizmu. Jedynym sposobem, żeby sobie poradzić z tym stanem chorobowym, jest przywrócenie naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej w organiźmie. Niestety, większość pożywienia, które jest dla nas dostępne nie dostarcza ludziom tyle samo witamin, składników odżywczych i odkwaszających minerałów, żeby leczenie samą dietą było skuteczne. Dlatego trzeba wspierać organizm alkaliczną, strukturalną wodą, która dzięki temu, że ma mniejsze cząsteczki łatwiej się wchłonie i nawodni organizm.  Do tego zasadowy odczyn pH wody pomoże rozpocząć i podtrzyma procesy oczyszczania organizmu i dzięki temu powróci on do upragnionej równowagi.

 

Nasze ciało składa się w blisko 80% z Wody. Jej jakość ma wpływ na Twoje zdrowie i długość życia. Zadbaj o siebie z należną troską.

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl