Co odpowiada za prawdziwą urodę człowieka? Oczywiście jego zdrowie!

Chory organizm i ciało nigdy nie będzie prawdziwie piękne, mimo stosowania kremów i zabiegów oraz wydawania fortuny na kosmetyki i ubrania. Nie będziesz prawdziwie piękna, kiedy nie jesteś zdrowa, ponieważ po ciele widać to z daleka. Ciemne kręgi pod oczami, szara skóra, zmarszczki, zwiotczała skóra, cellulitis i nadmiar tkanki tłuszczowej.

 

To sygnały, które wysyła Ci Twój organizm- zadbaj o moje zdrowie! Picie odpowiedniej ilości alkalicznej, zjonizowanej wody to pierwszy krok do osiągnięcia dwóch najbardziej upragnionych rzeczy: zdrowia i urody.

Czy wiesz skąd biorą się zmarszczki i zwiotczała skóra? W każdej minucie doświadczasz ponad 10 000 ataków wolnych rodników na Twoje ciało. Niestety nie jesteśmy w stanie ich pokonać, możemy się tylko przed nimi chronić. Najlepszą tarczą przed działaniem wolnych rodników, czyli złodziei urody jest aktywny wodór!

 

Woda zjonizowana aktywnym wodorem sprawia, że wolne rodniki żywią się nadmiarem tego pierwiastka z wody i są usuwane z organizmu, beż żadnego uszkodzenia komórek!

 

Dzięki temu opóźniasz proces starzenia, wolne rodniki, które odpowiadają za to, że widać postęp czasu na skórze są neutralizowane, więc procesy starzenia i tego efekty znacznie się opóźniają!

Jonizacja wody- cofanie wskazówek zegara

Struktura i alkalizacja Wody pomoże ci zakwitnąć

Cellulitis, zmarszczki, szara skóra, wypryski o tym możesz już zapomnieć. Picie codziennie strukturalnej alkalicznej wody zapewni ci odpowiednie nawodnienie, ponieważ cząsteczka takiej wody jest znacznie mniejsza i lepiej się wchłania. Dzięki temu organizm nie gromadzi wody między komórkami co prowadzi do opuchnięcia ciała, ale wchłania ją bezpośrednio do środka! Dzięki temu skóra nabiera blasku, jest bardziej odżywiona i napięta.

 

Wypryski, ciemne kręgi pod oczami, szarzenie skóry to objawy zakwaszenia organizmu. Próbuje on w ten sposób pozbyć się nadmiaru toksyn i wyrzuca je na zewnątrz. To także sygnał dla Ciebie, że organizm potrzebuje oczyszczenia. Picie regularnie alkalicznej wody pomoże Ci oczyścić ciało i dzięki temu skóra nabierze blasku, wypryski znikną wraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 

Możesz uwydatnić Swoją urodę i zabłysnąć prawdziwym, zdrowym blaskiem. Wystarczy sięgnąć po zdrowe rozwiązanie- szklankę bardzo dobrej, czystej wody. Efekty zauważysz już po kilku dniach!

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl