Wychowujesz, jesteś w ciąży lub starasz się o dziecko? Koniecznie odkryj tajemnicę wpływu Wody alkalicznej na płód i delikatne organizmy dzieci.

 

Wiele kobiet zastanawia się: Jaka woda dla dziecka do picioa? Na jaką wodę zdecydować się w ciąży?

Woda musi spełniać konieczne parametry, abyś mogła bezpiecznie i zdrowo podać ją dziecku i pić podczas ciąży. Te parametry to:

Krystaliczna czystość

 

Woda dla dzieci musi być całkowicie oczyszczona. Metale ciężkie, mikroskopijne bakterie i wirusy, a także zanieczyszczenia mechaniczne są dla rozwijającego się organizmu dziecka ogromnym zagrożeniem! Metale ciężkie nie usuwają się z organizmu samoistnie, nawet u dorosłych, co prowadzi do poważnych chorób m. in odkładania się tych cząstek w mózgu. Wyobraź sobie, co się dzieje w ciele małego dziecka, jeśli dostarczasz mu wody, która jest brudna i toksyczna. Mały organizm nie rozpoznaje tych substancji, nie potrafi sobie z nimi radzić, dlatego już tak wcześnie odkłada je w różnych narządach powoduje ich uszkodzenie i upośledza rozwój.

 

Jeśli podajesz dziecku mleko modyfikowane, herbaty lub samą czystą wodę, pamiętaj, że każdy mikrogram metalu ciężkiego odkłada się w organiźmie Twojego dziecka. Woda musi przejść kilka specjalistycznych etapów oczyszczania, aby zasłużyć na miano krystalicznie czystej.

Zasadowe pH Wody dla płodu i dziecka

 

Jedna z naszych klientek, która piła wodę alkaliczną w ciąży powiedziała: “W pierwszym trymestrze i przez cały okres trwania nie miałam absolutnie żadnych nieprzyjemnych objawów ciąży! Żadnych nudności, zaparć, biegunek, złego samopoczucia. Tryskam energią pomimo niskiego ciśnienia oraz, co ważne nie przybieram nadmiernie na wadze! A dziecko rośnie zdrowo.”

 

Taki stan utrzymuje się nie bez powodu. Kobieta ta pije zjonizowaną alkaliczną wodę z Crystal Water System już od ponad roku. Dzięki temu jej organizm zdążył wrócić do stanu równowagi kwasowo-zasadowej.  Dobre samopoczucie podczas ciąży to wynik doskonałej współpracy z dzieckiem.

Otóż wody płodowe, czyli środowisko rozwoju płodu ma zasadowe pH. Pijąc wodę alkaliczną o takim samym odczynie idealnie odżywiasz dziecko i nie musi ono tracić energii na przetwarzanie i oczyszczanie wody, w której się rozwija. Dzięki temu rośnie zdrowo, a matka czuje się bardzo dobrze.

 

Starsze dzieci przyjmujące wodę alkaliczną nie doświadczą choroby cywilizacyjnej jaką jest zakwaszenie organizmu. Ich ciała będą na bieżąco oczyszczane z toksyn z pożywienia i powietrza, organizm będzie rozwijał się zdrowo i w prawidłowym tempie.

 

Chcesz by Twoje dziecko zdrowo wyrosło i uniknęło wielu chorób? Odpowiednia woda dla dzieci jest podstawą zdrowia. Zadbaj o to, żeby Twoje dziecko przyjmowało najlepszej jakości płyny.

Zapraszamy do zapoznania się z opinią jednej z mam

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl