Wychowujesz, jesteś w ciąży lub starasz się o dziecko? Koniecznie odkryj tajemnicę wpływu Wody alkalicznej na płód i delikatne organizmy dzieci.

 

Wiele kobiet zastanawia się: Jaka woda dla dziecka do picioa? Na jaką wodę zdecydować się w ciąży?

Woda musi spełniać konieczne parametry, abyś mogła bezpiecznie i zdrowo podać ją dziecku i pić podczas ciąży. Te parametry to:

Krystaliczna czystość

 

Woda dla dzieci musi być całkowicie oczyszczona. Metale ciężkie, mikroskopijne bakterie i wirusy, a także zanieczyszczenia mechaniczne są dla rozwijającego się organizmu dziecka ogromnym zagrożeniem! Metale ciężkie nie usuwają się z organizmu samoistnie, nawet u dorosłych, co prowadzi do poważnych chorób m. in odkładania się tych cząstek w mózgu. Wyobraź sobie, co się dzieje w ciele małego dziecka, jeśli dostarczasz mu wody, która jest brudna i toksyczna. Mały organizm nie rozpoznaje tych substancji, nie potrafi sobie z nimi radzić, dlatego już tak wcześnie odkłada je w różnych narządach powoduje ich uszkodzenie i upośledza rozwój.

 

Jeśli podajesz dziecku mleko modyfikowane, herbaty lub samą czystą wodę, pamiętaj, że każdy mikrogram metalu ciężkiego odkłada się w organiźmie Twojego dziecka. Woda musi przejść kilka specjalistycznych etapów oczyszczania, aby zasłużyć na miano krystalicznie czystej.

Zasadowe pH Wody dla płodu i dziecka

 

Jedna z naszych klientek, która piła wodę alkaliczną w ciąży powiedziała: “W pierwszym trymestrze i przez cały okres trwania nie miałam absolutnie żadnych nieprzyjemnych objawów ciąży! Żadnych nudności, zaparć, biegunek, złego samopoczucia. Tryskam energią pomimo niskiego ciśnienia oraz, co ważne nie przybieram nadmiernie na wadze! A dziecko rośnie zdrowo.”

 

Taki stan utrzymuje się nie bez powodu. Kobieta ta pije zjonizowaną alkaliczną wodę z Crystal Water System już od ponad roku. Dzięki temu jej organizm zdążył wrócić do stanu równowagi kwasowo-zasadowej.  Dobre samopoczucie podczas ciąży to wynik doskonałej współpracy z dzieckiem.

Otóż wody płodowe, czyli środowisko rozwoju płodu ma zasadowe pH. Pijąc wodę alkaliczną o takim samym odczynie idealnie odżywiasz dziecko i nie musi ono tracić energii na przetwarzanie i oczyszczanie wody, w której się rozwija. Dzięki temu rośnie zdrowo, a matka czuje się bardzo dobrze.

 

Starsze dzieci przyjmujące wodę alkaliczną nie doświadczą choroby cywilizacyjnej jaką jest zakwaszenie organizmu. Ich ciała będą na bieżąco oczyszczane z toksyn z pożywienia i powietrza, organizm będzie rozwijał się zdrowo i w prawidłowym tempie.

 

Chcesz by Twoje dziecko zdrowo wyrosło i uniknęło wielu chorób? Odpowiednia woda dla dzieci jest podstawą zdrowia. Zadbaj o to, żeby Twoje dziecko przyjmowało najlepszej jakości płyny.

Zapraszamy do zapoznania się z opinią jednej z mam

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl