Starsi ludzie bardzo często borykają się z wieloma chorobami, jednak czy musi tak być?

 

Możesz poradzić sobie z dolegliwościami i złagodzić oddziaływanie chorób, polepszyć samopoczucie i czuć się w pełni sił witalnych. Wystarczy picie odpowiedniej jakości wody!

Wodór pierwiastek zdrowia

Woda Crystal Water System ma działanie przeciwutleniające, przez co wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi, które przyspieszają starzenie się komórek.  Wolne rodniki sprawiają, że nasz organizm ulega procesowi starzenia (utleniania). Powstają one w czasie oddychania, odżywiania oraz w trakcie pozostałych procesów życiowych i nie ma możliwości ich wyeliminowania, ale możemy chronić organizm przed ich szkodliwym działaniem.

 

Naturalnie zjonizowana aktywnym wodorem woda alkaliczna pomoże regenerować się komórkom, dzięki czemu proces starzenia będzie postępował dużo wolniej, a organizm będzie miał siłę walczyć z innymi dolegliwościami, których chcesz się pozbyć. Taka powinna być Woda dla seniorów.

pH i struktura zdrowej wody

Strukturalna woda posiada mniejsze cząsteczki i jest bezpośrednio wchłaniana przez nasz organizm. Dlatego można wypić jej nieco mniej, a organizm będzie dobrze nawodniony. To świetne rozwiązanie dla starszych osób, u których z wiekiem zmniejsza się pragnienie i zapominają sięgać po szklankę wody. Dzięki takiemu ułożeniu cząsteczek łatwiej wchłaniają się lekarstwa, suplementy oraz minerały i składniki odżywcze. Dzięki temu organizm musi włożyć o wiele mniej pracy w to, żeby być dobrze odżywionym. Odpowiednia Woda dla Seniorów jest bardzo ważna.

 

“Biorę dużo lekarstw i wiem, że to uszkadza moje narządy. Czy mogę się jakoś bronić przed tym?” Takie pytanie zadała nam 86-letnia klientka. Odpowiedź jest prosta: Oczywiście, że tak!

Leki i medykamenty bardzo zakwaszają nasz organizm, oraz często zawierają substancje, które pomagają w działaniu leku, a następnie powinny zostać wydalone. Alkaliczna woda pomaga odkwaszać organizm, oraz naturalnie go oczyszczać, dzięki czemu w narządach nie odkładają się niepożądane “resztki” po lekarstwach, a organizm zachowuje równowagę kwasowo-zasadową.

 

Starsi ludzie potrzebują najlepszej jakości Wody. Zwłaszcza jeśli przyjmują lekarstwa i suplementy. Zadbaj o Swoje zdrowie i żyj długo w dobrym zdrowiu!

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl