Jaka woda dla sportowców? Czy wiesz, jak wielkie znaczenie dla mięśni ma picie Wody zjonizowanej aktywnym
wodorem?

Czy wiesz, jak wielkie znaczenie dla mięśni ma picie Wody zjonizowanej aktywnym
wodorem?

  • zredukujesz zakwaszenie mięśni po treningu, a ból szybciej ustąpi
  • podniesiesz poziom nawodnienia, a to sprawi, że mięśnie będą doskonale odżywione
  • poprawisz wydolność organizmu , dzięki temu Twój trening będzie wydajniejszy

Wielu naszych aktywnych fizycznie klientów od razu zwraca uwagę na to, że po kilku tygodniach picia alkalicznej zjonizowanej wody mogą trenować dłużej, ponieważ zmęczenie pojawia się później. Zauważają także, że ból po treningu, czyli tzw. “zakwasy” ustępują o wiele szybciej, lub nie ma ich wcale.

Wysokie pH dla mięśni!

Elita sportowców i trenerów wie, że nawet subtelne zmiany w pH organizmu mają ogromny wpływ na poziom zmęczenia, ból, zdolność do treningu i wyniki sportowe.

 

W czasie wysiłku fizycznego organizm produkuje kwas mlekowy, który obniża pH mięśni, czyli je zakwasza.
Im większy jest wysiłek, tym szybciej mięśnie się zakwaszają. Odkładający się w mięśniach kwas mlekowy jest przyczyną spowolnienia reakcji przez zaburzenia impulsu elektrycznego w układzie nerwowym i zmęczenia mięśni. Przez to trening jest mniej efektywny, a regeneracja po nim trwa nawet kilka dni.
“Sportowcy ze światowej czołówki powinni troszczyć się o utrzymanie prawidłowego poziomu pH” Robert Burns, PhD.

Dieta wspomagająca odkwaszanie jest również polecana przez dietetyków sportowych. Picie wody alkalicznej redukuje gromadzenie się kwaśnych pozostałości przemiany materii w pracujących mięśniach, poprawiając w ten sposób intensywność treningu i skracając czas odnowy biologicznej. Dzięki regularnemu piciu wody alkalicznej, czyli o wysokim poziomie pH szybciej się regenerujesz, możesz trenować dłużej i bardziej wydajnie.

 

Zawodowy kulturysta Wade McNutt przypisuje właśnie piciu wody alkalicznej powrót motywacji do treningu i powrót ze sportowej emerytury do współzawodnictwa. Mówił, że swoje jednostki treningowe zwiększył 2,5krotnie jednocześnie skracając okres odnowy biologicznej i likwidując ból mięśni. W jego opinii wszyscy sportowcy powinny pić wodę alkaliczną, ponieważ zmniejszy to liczbę kontuzji, a trening stanie się bardziej efektywny.

Woda Zjonizowana

ma działanie Antyoksydacyjne

Zjonizowana woda alkaliczna jest Superantyoksydantem, dzięki niemu ochronisz Swój organizm przed uszkodzeniem podczas dużego wysiłku.

 

Wolne rodniki ze względu na swą chemiczną aktywność atakują zdrowe komórki organizmu i uszkadzają je. Następujące wtedy reakcje chemiczne, wymykają się spod kontroli organizmu, a to inicjuje rozwój komórek nowotworowych i innych chorób. Przez nie organizm szybciej się męczy, a krew napełnia wolnymi  rodnikami, które sieją spustoszenie, zamiast życiodajnym tlenem niezbędnym mięśniom.

 

Wolne rodniki dążą do połączenia się z wolnym elektronem, w tym przypadku czerpią go z wodoru. Dzięki piciu Wody z Crystal Water System mamy go w nadmiarze i wolne rodniki przestają uszkadzać organizm. Dzięki temu procesowi są bezpiecznie wydalone z naszego ciała, bez uszczerbku na zdrowiu.

Struktura Wody

zapewni nawodnienie

Struktura, to jeden z najbardziej niedocenianych parametrów wody, ale jednocześnie najważniejszy. To on podwyższa wchłanialność Wody aż do 90%, z porównaniu ze zwykłą wodą z butelek, czy kranu, która wchłania się zaledwie w 30%. Czy już wiesz jaką woda dla sportowców i osób aktywnych fizycznie?

 

Dla sportowców najważniejsze jest doskonałe nawodnienie. Odpowiednia woda dla sportowców jest jednym z najważniejszych elementów sukcesu w sporcie. To ma wpływ na jakość treningu, regenerację, spalanie tkanki tłuszczowej lub przybieranie masy mięśniowej. Cząsteczka strukturyzowanej wody jest mniejsza, dzięki temu łatwiej przenika bezpośrednio do komórek. Oznacza to, że taka woda szybciej i lepiej nawadnia organizm. Możesz pić mniej wody podczas intensywnego treningu, a ilość ta zupełnie wystarczy do nawodnienia Twojego ciała i mięśni.

 

Dla sportowców bardzo ważne jest dostarczanie do organizmu najlepszej jakości płynów, a w
szczególności dobrej wody, która odżywia ich komórki i mięśnie!

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

email

biuro@crystalwatersystem.pl