Często zdarza się, że kwiaty i rośliny podlewane wodą z kranu tracą minerały, wymagają nawożenia i nie rosną tak, jak powinny.

 

A wystarczy, że na te same rośliny spadnie deszcz i od razu rozkwitają! Podobnie ze zwierzętami, dlaczego psy czy koty uwielbiają pić wodę ze strumieni, czy małych rzeczek podczas spacerów?

Struktura Wody działa na rośliny i zwierzęta

 

Zwierzęta kierują się naturalnym, wrodzonym instynktem dlatego sięgają po wodę strukturalną, czyli żywą. Różnica pomiędzy żywą, a martwą wodą jest kolosalna. Żywa wchłania się w 90% bezpośrednio do komórek, natomiast martwa czyli woda z kranu, woda przegotowana wchłania się tylko w 30% ponieważ ma dużo większą cząsteczkę, którą organizm musi dodatkowo przetworzyć. Żywa, strukturalna woda czasem pada w postaci deszczu, wówczas rośliny od razu stają się bardziej odżywione, bo pobierają wodę, którą mogą łatwo przetworzyć. To samo dzieje się ze zwierzętami, zawsze wybiorą wodę żywą strukturalną, i napiją się tej niż zwykłej z kranu, ponieważ naturalny instynkt podpowiada im co jest lepsze.

 

Dzięki żywej wodzie Twoje rośliny będą kwitły pięknie i długo i nie będą wymagały częstego  nawożenia. Sierść zwierząt  będzie lśniąca i gładka, zmieni się ich kolor oczu, będą szczęśliwsze i o wiele zdrowsze!

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl