Często zdarza się, że kwiaty i rośliny podlewane wodą z kranu tracą minerały, wymagają nawożenia i nie rosną tak, jak powinny.

 

A wystarczy, że na te same rośliny spadnie deszcz i od razu rozkwitają! Podobnie ze zwierzętami, dlaczego psy czy koty uwielbiają pić wodę ze strumieni, czy małych rzeczek podczas spacerów?

Struktura Wody działa na rośliny i zwierzęta

 

Zwierzęta kierują się naturalnym, wrodzonym instynktem dlatego sięgają po wodę strukturalną, czyli żywą. Różnica pomiędzy żywą, a martwą wodą jest kolosalna. Żywa wchłania się w 90% bezpośrednio do komórek, natomiast martwa czyli woda z kranu, woda przegotowana wchłania się tylko w 30% ponieważ ma dużo większą cząsteczkę, którą organizm musi dodatkowo przetworzyć. Żywa, strukturalna woda czasem pada w postaci deszczu, wówczas rośliny od razu stają się bardziej odżywione, bo pobierają wodę, którą mogą łatwo przetworzyć. To samo dzieje się ze zwierzętami, zawsze wybiorą wodę żywą strukturalną, i napiją się tej niż zwykłej z kranu, ponieważ naturalny instynkt podpowiada im co jest lepsze.

 

Dzięki żywej wodzie Twoje rośliny będą kwitły pięknie i długo i nie będą wymagały częstego  nawożenia. Sierść zwierząt  będzie lśniąca i gładka, zmieni się ich kolor oczu, będą szczęśliwsze i o wiele zdrowsze!

Skontaktuj się

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl