Woda naturalnie zjonizowana aktywnym wodorem-
6 z 8 parametrów Wody doskonałej!

Obecnie coraz częściej słyszy się o zbawiennym wpływie picia Wody z aktywnym wodorem (nasyconej wodorem) na zdrowie człowieka. Liczne doniesienia pokazują zaskakującą poprawę zdrowia wielu ludzi już po kilku tygodniach picia takiej Wody.

 

Woda nasycona aktywnym wodorem czyli woda zjonizowana to naturalny przeciwutleniacz, który chroni przed niszczącym wpływem wolnych rodników. Im niższy potencjał redox (patrz niżej), tym silniejsze działanie antyoksydacyjne, a tym samym większa zdolność ustroju do usuwania wolnych rodników tlenowych.

Wolne rodniki to cząsteczki, które w organiźmie powstają naturalnie, w procesie reakcji metabolicznych. Pewna ilość wolnych rodników jest dla nas korzystna, gdyż chronią nasz organizm przed nadmiernym rozwojem bakterii, wirusów. Jednak w przypadku nadmiaru wolnych rodników zaczynają się problemy.

Wolne rodniki mnożą się niezwykle szybko: jeden daje początek innym, te następnym  i taka reakcja łańcuchowa może trwać bez końca. Potężnym generatorem tych złośliwych cząstek jest dym nikotynowy, spaliny samochodowe, promienie ultrafioletowe.

Dostarcza ich wysoko przetworzona żywność, pryskane i nawożone sztucznie owoce i warzywa, produkty zawierające barwniki, konserwanty, a także stres, leki i za krótki sen.

Ze względu na swą chemiczną aktywność wolne rodniki atakują zdrowe komórki organizmu i uszkadzają je.

Następują wtedy reakcje chemiczne, które wymykają się spod kontroli organizmu, a to może inicjować rozwój komórek nowotworowych i innych chorób. Istnieją medyczne dowody, że wolne rodniki atakują i skutecznie uszkadzają także kod DNA komórki.

 

Wolny rodnik to cząsteczka chemiczna (powstała np. przy rozkładzie pokarmów), której brakuje jednego elektronu i która usilnie stara się go zdobyć. Zachowuje się jak złodziej, który wychodzi na ulicę w poszukiwaniu najcenniejszej rzeczy. Jeśli jej nie znajdzie, gotów jest włamać się do domu, by go ukraść. Podobnie jest z wolnym rodnikiem: w naszym organizmie. Jeśli nie znajdzie innej cząsteczki, której będzie mógł odebrać elektron, to „włamie się” do wnętrza ludzkiej komórki, przy okazji ją uszkadzając.

Zatem, żeby temu zapobiec, trzeba dostarczyć antyutleniacze, czyli słabe cząsteczki, które oddadzą mu swój elektron.

 

Jeśli słyszymy, że coś jest antyutleniaczem (np. kakao, czerwone wino, witamina C, E czy  przyprawy), to oznacza, że ta substancja zneutralizuje wolne rodniki, oddając własne elektrony.

 

Najlepszym antyutleniaczem są cząsteczki aktywnego wodoru, którą nasycona jest Woda z Crystal Water System!

„Wolne rodniki mnożą się niezwykle szybko: jeden daje początek innym, te następnym i taka reakcja łańcuchowa może trwać bez końca.”

Jak neutralizować wolne rodniki?

Proces eliminacji wolnych rodników rozpoczyna się z chwilą dostania się aktywnego wodoru do organizmu zaraz po wypiciu pierwszego łyku zjonizowanej wody alkalicznej, czyli posiadającej ujemną wartość Redox.

 

Wodę zjonizowaną czyli nasyconą aktywnym wodorem oznaczamy poziomem Redoks lub ORP. Ujemna wartość ORP świadczy o tym, że roztwór zawiera wolne elektrony, które mogą być oddane i w ten sposób neutralizują działanie wolnych rodników. Woda z Crystal Water System posiada właśnie wartości ujemne na poziomie –200 mV, a nawet do –600 mV, co wskazuje na jej silne działanie redukcyjne, czyli antyoksydacyjne. Jest naturalnym i silnym przeciwutleniaczem skutecznie zwalczającym szkodliwe działanie wolnych rodników w naszym organizmie. Wolne rodniki zawsze dążą do połączenia się z wolnym elektronem, a w tym przypadku czerpią go z wodoru, którego mamy w nadmiarze i przestają siać spustoszenie w naszym organizmie. Dzięki temu procesowi są bezpiecznie wydalone z naszego ciała.

Wody butelkowane i kranowe mają dodatnie wartości Redoks, co tylko dostarcza większej ilości  wolnych rodników i przyśpiesza proces starzenia się organizmu i postępowania chorób.

 

Woda zjonizowana posiada właściwości redukowania wolnych rodników i tym samym ochrony komórek organizmu przed destrukcją, występującą podczas stresu oksydacyjnego – głównego sprawcy starzenia i chorób cywilizacyjnych.

 

Woda alkaliczna bogata w aktywny wodór, pełna elektronów działa jak tarcza antyoksydacyjna, która oddając elektrony wolnym rodnikom, skutecznie i szybko je neutralizuje.

 

Ta tarcza chroni Twoje ciało przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem oraz umożliwia regenerację zniszczonych komórek.

Jakie choroby leczy woda nasycona wodorem?

Badania kliniczne przeprowadzone przez Dr Hidemitsu Hayashi oraz Dr Muneori Kawamura, stosujących wodę z aktywnym wodorem wykazały bardzo dużą jej efektywność w leczeniu takich chorób jak: cukrzyca, stopa cukrzycowa, hypercholesterolenia – „wysoki cholesterol”, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna,, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, zaburzenia odporności immunologicznej, nowotwory, chroniczne zaparcia, biegunka, alergie i wiele innych.

 

Jeżeli chcesz pozostać zdrowy i utrzymać młodość na dłużej, sięgaj po wodę nasyconą wodorem, która jednocześnie posiada odczyn zasadowy. To przyczyni się również do odkwaszania organizmu, a więc jeszcze jednego i bardzo ważnego kroku na drodze do zdrowia, urody i młodości!

Woda nasycona wodorem!

„Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl