Naturalne uzdrawianie –
główna funkcja doskonałej Wody!

Od lat ludzie odwiedzają święte miejsca, piją cudowną wodę ze świętych źródeł pełni nadziei, że ten płyn ich uzdrowi. Sanatoria, uzdrowiska dostarczają pacjentom wód o charakterystycznych parametrach, która służy ich zdrowiu.

 

Niestety nie mają oni szansy zabrać takiej wody ze sobą do domu.

 

Woda strukturalna i z doskonale wyczyszczoną “pamięcią” zdecydowanie poprawia zdolność organizmu do samouzdrawiania i samoleczenia chorób i dolegliwości. Wzmacnia odporność, dzięki czemu przeziębienia są sporadyczne, łagodniejsze i trwają krócej.

Odczujesz szereg korzyści już po kilku dniach picia wody ze stacji Crystal Water System!

Najlepsze nawodnienie

Woda ze stacji Crystal Water System ma specyficzną i mniejszą budowę cząsteczek, dzięki czemu, w porównaniu ze zwykłą wodą, łatwiej przedostaje się do komórek organizmu powodując szybsze i lepsze jego nawodnienie, co jest bardzo korzystne dla zdrowia i urody.

Lepiej Przyswojone Suplementy

Woda strukturyzowana wchłaniana jest w ponad 90%! Razem z nią cała zawartość suplementów, którymi wspomagasz organizm. Witaminy i minerały wchłoną się bezpośrednio do komórek Twojego ciała, dzięki czemu będą szybciej i skuteczniej działać.

Idealna dla dzieci i kobiet w ciąży

Dostarcza najważniejsze, naturalne minerały do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania małego i rozwijającego się organizmu twojego dziecka. Woda jest krystalicznie czysta i oczyszczona ze wszystkich substancji chemicznych, zarazków, bakterii i metali ciężkich, które mogłyby zniszczyć organizm małego dziecka. Alkaliczny odczyn wody zapewni Ci dobre samopoczucie podczas ciąży, dzięki temu, że pH płodu również jest alkaliczne.

Przedłużanie młodości

Ta woda  niezwykle skutecznie spłyca głębokie i płytkie zmarszczki, nawilża i ujędrnia skórę, oczyszcza i odmładza organizm, wspomaga usuwanie cellulitu. To najlepszy i podstawowy kosmetyk dla każdej kobiety i nie tylko.

Czyste warzywa  i owoce

Zasadowa Woda doskonale oczyszcza warzywa i owoce i usuwa z ich powierzchni pestycydy i inne szkodliwe substancje. Mycie warzyw i owoców oraz mięs czy ryb jest dużo bardziej efektywne, ponieważ używasz do tego najczystszej wody, a jej alkaliczny odczyn zmywa nawet najtrwalsze pestycydy.

Smaczne potrawy

Czyste warzywa i owoce gotowane na krystalicznie czystej, strukturalnej wodzie smakują o niebo lepiej! Wiesz, że przyjmujesz wtedy z pożywiania wszystko, co najlepsze, a czystość wody podkreśla prawdziwy smak i aromat warzyw i owoców.

„Niech Pożywienie Będzie Lekarstwem, a Lekarstwo Pożywieniem.
– Hipokrates”

Jakim chorobom i dolegliwościom możesz zapobiec?

CHOROBOM NEREK I KAMIENIOM

Woda z Crystal Water System odpowiednio nawodni Twój organizm dokomórkowo i ma odpowiednią ilośc minerałów, dzięki temu nadmiar ich nie odłoży się w postaci kamieni. Jeśli, dzięki alkaliczności wody obniżymy kwasowość moczu- kamienie nerkowe rozpuszczą się.

ZAPARCIOM i PROBLEMOM JELITOWYM

Picie wody z Crystal Water System pomoże Ci oczyścić jelita, dzięki temu, że jest alkaliczna i strukturalna pomoże  odpowiednio je nawilżyć tak, aby lepiej spełniały Swoją funkcję.

 

Jednym z pierwszych objawów pozytywnych picia takiej wody będzie zmniejszenie zaparć co ma korzystny wpływ na szybsze usuwanie
toksycznych pozostałości z organizmu

OTYŁOŚCI

Gdy pH jest zrównoważone, ciało samo stopniowo usuwa nadmiar tłuszczu.

Zmniejsza się ciężar ciała i wzrasta energia człowieka dzięki poprawie funkcjonowania pozostałych układów organizmu”.

CHOROBOM SKÓRY

Po analizie krwi u chorych na atopowe zapalenie skóry stwierdzono, że poziom kwasów był wyższy niż u osób ze zdrowa skórą“.

NADCIŚNIENIU

Nadciśnienie krwi spada u 87% leczonych.

Dr Kancho Kunimaka, jeden z pionierów leczenia woda alkaliczną w Japonii stwierdza, że “praktycznie bez wyjątku, u pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi zaobserwowano kwasicę”.

CUKRZYCY

U pacjentów z Cukrzycą typu II i I średnie zapotrzebowanie na insulinę spada o 60%.

Cukrzyca nie jest chorobą trzustki czy zawartych w niej komórek beta. Komórki beta otoczone przez kwasy nie mogą produkować wystarczającej ilości insuliny”. Dr Robert O. Young

OSTEOPOROZIE

Jeśli krew jest zakwaszona wapń jest “wykradany“ z naszych kości w celu utrzymania właściwego pH krwi.

„Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości

Dostarczaj Sobie życiodajnej Wody!

Picie dużych ilości zjonizowanej Wody alkalicznej z wyjątkiem czasu przed i po posiłkiem redukuje poziom zakwaszenia Organizmu.

 

Dostarczając Wodę Crystal Water System szczególnie rano, neutralizujemy działanie kwasów w naszym ciele i stopniowo z każdym dniem pozbywamy się szkodliwych toksyn.

 

Codziennie odciążamy narządy, które oblepione były kwasem i z których organizm sięgał niszcząc je, by wyrównać poziom kwasowo- zasadowy. W ten sposób narządy się regenerują i mają dłuższą żywotność. Oczyszczamy organizm z toksyn i kwasów, dzięki czemu ustępują migrenowe bóle głowy, zmniejsza się też nadmiar tkanki tłuszczowej, co w połączeniu ze zrównoważoną dietą często prowadzi do całkowitej metamorfozy.

 

Ujędrnia się skóra, która jest dobrze odżywiona jednocześnie nabiera blasku. Problemy z cellulitem i wypryskami na ciele ustępują, ponieważ organizm nie ma potrzeby oczyszczać się tak drastycznymi sposobami. Nerki pracują lepiej, a ludzie którzy piją alkaliczną, czystą wodę nabierają chęci do życia, stają się bardziej aktywni, czerpią więcej radości ze Swojego życia.

urzadzeniedlon-lewa-opt

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl