Woda oczyszczona kompletnie i dokładnie –
1 z 8 podstawowych parametrów doskonałej Wody!

Każda cząsteczka Wody musi być doskonale oczyszczona z absolutnie wszystkich szkodliwych substancji, czyli brudu i zanieczyszczeń, hormonów, metali ciężkich, a nawet najmniejszych bakterii i wirusów.

 

Przy tak olbrzymim znaczeniu Wody dla ludzkiego życia najważniejszą sprawą jest jej odpowiednia jakość!

 

Nawet jeśli będziemy uzupełniać Wodę w naszych komórkach, pijąc kilka litrów każdego dnia, ale będzie ona zanieczyszczona, niewiele tam to pomoże, a wręcz zaszkodzi. Będzie tak dlatego, ponieważ toksyn, które magazynują się w naszych komórkach, tkankach i narządach będzie coraz więcej.

Woda musi być odpowiednio czysta, bo jeśli będzie zawierać jakiekolwiek substancje szkodliwe, dostarczy je natychmiast do najdalszych zakątków naszego organizmu, a to idealna pożywka dla szybko rozwijających się chorób, pasożytów, czy grzybów.

Możemy nazwać Wodę „czystą”, jeśli zostaną spełnione dwa warunki:

 

Warunek 1: kompleksowe oczyszczenie wody technologią odwróconej osmozy za pomocą kilkuetapowych, specjalnych wkładów filtrujących

 

Ten system musi mieć odpowiednią jakość, a filtry zastosowane w procesie oczyszczania muszą spełniać najwyższe wymagania. Dzięki temu Woda zostanie oczyszczana ze wszystkich zabrudzeń i najmniejszych elementów zanieczyszczeń i bakterii. Pamiętaj, że sama odwrócona osmoza oddaje Wodę całkowicie jałową, ponieważ oczyszcza ją do zera.

 

Picie takiej Wody jest szkodliwe dla organizmu, ponieważ woda destylowana nie ma wartości i wypłukuje minerały z naszego ciała. Dlatego po tym etapie zawsze musi nastąpić mineralizacja wody, aby była ona zdatna i dobra dla człowieka.

 

Warunek 2: wykasowanie toksycznej pamięci wody, ustabilizowanie pola elektromagnetycznego jej poziomu cząsteczek, o czym możesz przeczytać dokładnie w zakładce: Pamięć Wody

 

Pierwszym etapem procesu oczyszczania i uzdatniania Wody w stacji Crystal Water System jest kompleksowe oczyszczenie toksycznej pamięci Wody. Następnie jest ona czyszczona ze wszystkich szkodliwych związków fizycznych i chemicznych, nawet tych najmniejszych. Woda po tym procesie jest krystalicznie czysta i składa się tylko i wyłącznie z cząsteczek H2O.

 

“Zakłady wodociągowe, dla których te rzeki stanowią podstawowy surowiec do produkcji wody pitnej, potrafią usuwać z nich tylko nierozpuszczone części jak piasek, iły, muł lub humusy pochodzenia roślinnego, ale nie są w stanie usunąć z tych wód rozpuszczonych w niej związków chemicznych. Te związki przechodzą przez wszystkie etapy oczyszczania wody, którą dodatkowo wzbogaca się siarczanem żelazowo-aluminiowym w procesie koagulacji oraz chlorem w procesie dezynfekcji.”

Prof. dr hab. Andrzej Danielewicz

Oczyszczalnie ścieków i wód mają za zadanie dostarczyć nam wodę, która będzie nadawała się do spożycia, jednak mimo to mogą  znaleźć się w niej różne, bardzo szkodliwe dla ludzi substancje!

 

Oto tylko kilka z nich:

 

  • Chlor jest jedną ze substancji najczęściej rozpuszczonych w wodzie i często w największym stężeniu. Związek ten wchodzi w toksyczną reakcję chemiczną z organicznymi cząstkami w świeżej wodzie i uszkadza wpływające na jej wilgotność substancje.
  • Azbest, aluminium, żelazo, nikiel – metale ciężkie,  które wnikają do wód płynąc rurami wodociągowymi. Organizm sam nie jest w stanie ich usunąć i odkłada w różnych narządach powodując choroby.
  • Detergenty Należą do grupy związków bardzo trwałych i trudno ulegających biodegradacji. W wodach podziemnych stwierdza się ich obecność nawet po upływie kilku lat od wprowadzenia.
  • Metale śmierci ołów, rtęć, kadm, chrom.

 

Organizm nie jest w stanie sobie poradzić i wydalić większości z tych substancji. Znaczną ilość metali ciężkich, które promieniują i oddziałują na organizm odkłada w narządach, kościach , tkance tłuszczowej oraz mózgu (który bezpośrednio jest uszkadzany). Izoluje i neutralizuje ich działanie oblepiając je tłuszczem, z którym trudno sobie poradzić i mimo ćwiczeń i diet ciało nie zmniejsza objętości tkanki tłuszczowej. To dlatego, że organizm w swojej mądrości nie chce dopuścić do bezpośredniego oddziaływania metali czy pierwiastków które uszkodzą nasze ciało.

Crystal Water System

Do kompleksowego oczyszczenia Wody została zastosowana m. in. technologia oparta na działaniu odwróconej osmozy, która obecnie jest najlepszą i najdokładniejszą metodą kompleksowego oczyszczania Wody.

 

W Crystal Water System dopiero po takim gruntownym, kilkuetapowym oczyszczeniu Woda przepływa swobodnie i naturalnie do kolejnych etapów uzdatniania, podczas których nabiera niesamowitych uzdrawiających właściwości.

 

W stacji Crystal Water System inżynierowie zastosowali kilka rozwiązań, które dokładnie oczyszczają Wodę nawet z najmniejszych toksycznych substancji takich jak pozostałości po lekach, hormonach czy innych najdrobniejszych substancjach. Filtry oczyszczają nie tylko zabrudzenia Wody, ale także mają wpływ na jej smak i zapach.

 

Klienci, którzy nie są przyzwyczajeni do picia wody mówią, że Crystal Water System to jedyna woda, która im smakuje. To świadczy o skuteczności wkładów zastosowanych w technologii.

urzadzeniedlon-lewa-opt

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl