Woda strukturalna

Ułożona struktura cząsteczek –
3 z 8 podstawowych parametrów doskonałej Wody!

Co to jest Woda Strukturalna? Parametr ten podwyższa wchłanialność Wody aż do 90%, co wpływa niesamowicie na nasz organizm, bo wreszcie jest on dostatecznie nawodniony!

 

Strukturalność Wody polega na tym, że jej cząsteczka jest znacznie mniejsza niż zwykła w Wodzie z kranu, czy butelki. Jest ona odpowiednio ułożona, dzięki czemu bezpośrednio wchłania się do każdej, nawet najmniejszej komórki ciała.

Woda strukturalna!

 

Zdarza się, że wielu ludzi, którzy piją dużo Wody butelkowanej  jest odwodnionych.

 

Dzieje się tak, ponieważ nie Woda strukturalna?przyjmują Wody strukturalnej, czyli jedynej którą w pełni toleruje nasz organizm.

 

To jeden z najbardziej niedocenianych parametrów wody, ale jednocześnie najważniejszy!

 

Dlaczego struktura wody jest tak ważna?

 

Strukturyzacja jest niezbędna, ponieważ cała Woda w organizmie jest strukturalna– podobnie jak woda metaboliczna powstająca w organizmie w wyniku spalania związków organicznych (białek, węglowodanów, tłuszczów).

 

W oficjalnych testach jakości Wody pitnej strukturze wody praktycznie nie przypisuje się jeszcze żadnego znaczenia. Jest to skutek braku świadomości i wiedzy.

 

Czy jednak przydatność Wody do spożycia może być oceniana tylko na podstawie przyjętych norm i wskaźników mechanicznych, chemicznych czy biologicznych?

 

Ogromne znaczenie ma struktura Wody – fizyczna struktura heksagonalna, czyli sześciokątna.

 

Ma ona zasadniczy wpływ na właściwości Wody i sposób wypełniania jej podstawowych zadań – przede wszystkim zdolności do rozpuszczania oraz funkcji transportowych, czyli dostarczania tlenu i składników pożywienia do komórek oraz usuwania toksyn z organizmu.

 

Prof. Rustum Roy powiedział: “Struktura wody jest o wiele ważniejsza, niż skład chemiczny i Strukturalność wody?struktura ta reaguje na wszelkie zakłócające ją czynniki.

 

Istotny jest w takim razie ciągle fakt, że wewnętrzna, sześciokątna (heksagonalna) struktura wody stanowi decydujący czynnik jakości, a nie został włączony on do uregulowań prawnych. Tym niemniej podejmowane są już starania, aby przynajmniej termin „struktura wody” przyjąć do wytycznych WHO dotyczących Wody pitnej.

 

Formacje molekularne Wody z kranu lub powszechnie dostępnej Wody butelkowej, składają się zazwyczaj z 12-18 cząsteczek. Taka woda wchłania się raptem w 30%. Formacje tej wielkości nie mogą bezpośrednio brać udziału w funkcjach metabolicznych organizmu, ponieważ nie są w stanie wchłaniać się przez błony komórkowe.

 

Układ takiej Wody spowodowany jest m. in. drogą jaką musi ona przebyć zanim trafi do naszego kranu, oraz wszystkim procesom jakim jest poddana. W przypadku Wody butelkowanej, oddziaływaniu słońca, plastiku w którym się znajduje i kilku innym czynnikom.

 

Nasz organizm musi dodatkowo wydatkować energię na zmianę takiej struktury płynu. Formacje cząsteczek Wody pochodzącej z Crystal Water System są ok. dwa razy mniejsze niż normalnej wody pitnej i tworzą układ heksagonalny, dzięki temu łatwo przechodzi ona przez błony komórkowe i bierze bezpośredni udział w procesach życiowych.

 

Wielu ludzi mimo picia dużej ilości wody jest odwodnionych. Przyczyna tego jest bardzo prosta. To, co koncerny teraz dostarczają nam pod nazwą “Woda” wcale nie jest tą samą, ani nawet zbliżoną substancją do tej, która była na ziemi kilkaset lat temu.

 

Picie zwykłej wody jest dla naszego organizmu, jak jedzenie produktu czekoladopodobnego, zamiast prawdziwej, pysznej czekolady.

Dlaczego struktura wody jest rozbita?

Starożytni Rzymianie budowali Swoje akwedukty, które doprowadzały Wodę do miast z naturalnych materiałów- drewna i kamienia.

 

Woda przepływała po linii prostej, płynąc swoim tempem.

 

Teraz wodę można doprowadzić wszędzie, nie ma z tym żadnego problemu. Pod dużym ciśnieniem woda jest tłoczona do każdego miejsca krętymi rurami, które często załamują się pod kątem 90 stopni. Przez to, woda traci Swoją unikalną strukturę- zostaje zmiażdżona, rozbita.

 

Starożytni Rzymianie wiedzieli już dawno o tym, że nie można zaburzać struktury Wody, współcześni ludzie o tym całkowicie zapomnieli.

 

Wielu ludzi oczyszcza wodę, jonizuje ją, ale zapomina o czymś absolutnie najważniejszym! Po co pić czystą wodę, nawet zjonizowaną czy alkaliczną, jeśli wchłania się ona do naszych komórek w trudny i ograniczony sposób?

 

Najważniejszy, absolutnie najbardziej kluczowy element Wody to jej doskonale ułożona struktura!

 

To struktura odpowiada za to, że jesteś dobrze nawodniony. Woda strukturalna, to żywa woda, a woda żywa to zdrowy organizm.

Urządzenie wody strukturalnej

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl