Woda wytwarzana jest naturalnie, bez prądu –
7 z 8 parametrów doskonałej Wody!

Od zarania dziejów krystalicznie czysta, przejrzysta Woda, spadała na ziemię jako deszcz, śnieg lub grad, rozpuszczała sole mineralne zawarte w skałach i ziemi, wówczas napełniała się minerałami.

 

Tak zaplanowała to natura. Teraz, dzięki postępowi i cywilizacji ludzie coraz bardziej odsuwają się od naturalnych rozwiązań. Chcemy rozwiązać wszystkie zdrowotne problemy, zatrzymać czas i nie starzeć się za pomocą chemicznych leków i terapii. Jednak to nie działa.

 

Liczba pacjentów zwiększa się coraz szybciej. Ludzie coraz częściej chorują na nowotwory mimo tego, że już od prawie 80 lat naukowcy  doskonale wiedzą, co jest jego przyczyną.

 

Dlatego mądrze zmieniamy kierunek i zwracamy się spowrotem do natury, która dzięki temu co dla nas na ziemi przygotowała, leczy choroby i dolegliwości, z którymi nie radzi sobie nawet najnowocześniejsza chemia.

 

Stacja Crystal Water System ma niezwykłą moc. To moc zamiany zwykłej, brudnej wody z kranu w czystą, żywą, alkaliczną i zjonizowaną wodę!

 

O jakich parametrach wody marzy Wasz Organizm i jaka jest prawdziwa treść sygnału: “Chce mi się pić!” ?

Stacja Crystal Water System ma niezwykłą moc. To moc zamiany zwykłej, brudnej wody z kranu w czystą, żywą, alkaliczną i zjonizowaną wodę!

Woda to substancja, która powinna spełniać kilka kryteriów, aby być w pełni zdatna do picia i odpowiednia dla ludzkiego organizmu. Jeśli te parametry są zachowane, Woda staje się uzdrawiającym płynem, który potrafi wyleczyć wiele chorób.

Niezbędne parametry, jakie obowiązkowo muszą mieć nadane cząsteczki Wody to:

 

1. Krystaliczna czystość, to pierwszy krok procesu uzdatniania.

2. Ułożona struktura cząsteczek wody, dzięki czemu płyn wchłania się do komórek ciała i odżywia je od wewnątrz.

3. Odpowiednio wyczyszczona i zrównoważona częstotliwość cząsteczek wody, dzięki czemu Woda wpływa uzdrowiskowo na każdą komórkę ciała.

 

Kiedy te elementy zaistnieją razem, wówczas Woda dopiero nadaje się do spożycia przez człowieka. Badania dowiodły jednak, że ta substancja może wpływać wiele więcej niż tylko nawodnienie organizmu. Przy zachowaniu odpowiednich i charakterystycznych parametrów, Woda może stanowić lek na bardzo wiele chorób i dolegliwości!

 

Okazuje się, że Woda ma potężną moc uzdrawiania, o czym przekonali się przez lata pielgrzymi podróżujący do różnych świętych miejsc a także chorzy, którzy w wielu wodnych uzdrowiskach pomogli wyleczyć swoje choroby.

 

Ta uzdrowiskowa moc sprowadza się do kilku wyjątkowych parametrów, które musi posiadać woda:

 

  1. Ma odczyn zasadowy, jest alkaliczna i dzięki temu odkwasza organizm i oczyszcza z toksyn.
  2. Jest nasycona wolnymi atomami wodoru, które hamują szkodliwe działanie wolnych rodników i opóźnia proces starzenia.
  3. Posiada uzdrawiającą częstotliwość, energię, która wpływa na nasze ciało uzdrawiając je od wewnątrz.
  4. Optymalnie nasycona jest różnorodnymi minerałami, szczególnie rzadkimi, jak na przykład antybakteryjne srebro.

 

To, co leci w naszym kranie i co możemy kupić w butelkach plastikowych można porównać do produktu “wodopodobnego”. Nie ma nic wspólnego z tym, czego potrzebuje nasz organizm. Co więcej, Woda ta nawet nie jest w pełni oczyszczona.

Woda naturalna, bez użycia prądu!

Crystal Water System to jedyne takie urządzenie na świecie, które nadaje te wszystkie parametry posługuje się naturalnymi procesami! Bez użycia prądu.

Dlaczego naturalny proces uzdatniania wody jest zdrowszy?

Prąd elektryczny będzie spełniał Swoją funkcję (najczęściej jonizował wodę) tylko w przypadku, kiedy zawiera ona substancje przez które ten prąd przepływa. W przeciwnym razie nie zajdzie reakcja, ponieważ to nie sama woda przewodzi prąd ale substancje, metale w niej zawarte.

 

Dlatego właśnie w akumulatorach samochodowych pomiędzy anodą i katodą jest woda destylowana. Wyczyszczona do zera ze wszystkich substancji szkodliwych, a zwłaszcza metali i metali ciężkich- nie przewodzi prądu.

 

Fale prądu elektrycznego wpływają na ułożenie cząsteczek, czyli strukturę wody uszkadzając ją. Zaburza w ten sposób lecznicze właściwości wody i sprawia, że staje się ona trudniej wchłanialna przez komórki naszego ciała. Prąd, rozbija strukturę wody, a jej cząsteczki mimo to dalej naturalnie dążą do połączenia się w klastery. Te klastery składają się z większej ilości molekuł, dlatego cała cząsteczka jest większa, staje się zbyt duża dla komórek naszego organizmu i przez to woda trudniej się wchłania.

Dodatkowo prąd elektryczny wpływa na pamięć wody i programuje ją negatywnie. Gdybyśmy zastosowali takie rozwiązanie to prąd wpłynął by negatywnie na uzdrowiskowo zaprogramowane górskie kryształy, które mają za zadanie energetyzować wodę. Tak dzieje się nie tylko z prądem, ale i innymi falami elektromagnetycznymi i promieniowaniem mikrofalowym. Dlatego ustawienie stacji w pobliżu kuchenek mikrofalowych, odbiorników wi-fi, kuchenek działających na zasadzie indukcji nie jest wskazane.

 

Najlepiej, kiedy woda przepływa Swoim tempem, powoli kolejno przez filtry i etapy oczyszczania, bez użycia prądu. Wówczas nie oddziałuje on negatywnie na jej strukturę i nie programuje cząsteczek wody toksycznie.

 

W starożytnym Rzymie Woda doprowadzana była do miast na drewnianych i kamiennych akweduktach, jak najbardziej po prostej linii, swobodnie przepływała swoim tempem, to nie był przypadek, ale zamierzony i wyliczony dokładnie cel. Cel zachowania uzdrowiskowych parametrów życiodajnej wody.

 

Twórcom i badaczom wody bardzo zależało na wypełnieniu prawdziwej misji- przybliżeniu ludzi do czerpania z rozwiązań, które przygotowała dla nas natura. Stacja Crystal Water System wypełnić robi to doskonale.

Cały proces, przez który przechodzi woda w Crystal Water System jest naturalny i przyjazny środowisku, pozbawionym ingerencji energii elektrycznej.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl