Woda uzdrawiająco zaprogramowana –
8 z 8 parametrów Wody doskonałej!

Woda w Crystal Water System przepływa przez specjalnie zaprogramowane wyjątkowe, górskie kryształy, które posiadają odpowiednie częstotliwości o właściwościach uzdrowiskowych.

 

Woda jako nośnik częstotliwości, przepływając przez te kryształy nabiera tych samych uzdrawiających drgań i przenosi je na komórki ciała człowieka.

 

Zastosowana w Crystal Water System technologia ma na celu programowanie Wody tak, żeby uzdrawiać Twój organizm wewnątrzkomórkowo.

 

Pijąc wodę z Crystal Water System komórki organizmu zostają zaopatrzone w Wodę najbardziej odpowiadającą ich potrzebom.

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „solą ziemi”.  Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii.

 

Kryształ górski To biały kwarc, oprócz funkcji dekoracyjnych, ma wiele zastosowań w uzdrawianiu, medytacjach czy wróżbiarstwie. Energetyzuje, leczy, pochłania niekorzystne wibracje, niweluje szkodliwe promieniowanie, energetyzuje czakramy, utrzymuje odpowiedni poziom ducha podczas medytacji. Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą negatywne czy niskie wibracje zawiści, złości i złorzeczeń. Wzmacnia siłę myśli i intencji, zwłaszcza podczas medytacji i modlitwy. Choć wyglądem przypomina lód, w dotyku oraz w działaniu jest ciepły i przyjemny.

 

Kamienie mają w sobie moc, ogromną siłę. Kryształy możemy kodować informacjami.

W tym celu należy najpierw je oczyścić, i przekazywać im konkretną energię lub programy. Jeśli chcemy, żeby miały duży energetyczny potencjał, wówczas z takim kryształem pracujemy z bardzo duża siłą energii, żeby zmagazynowały odpowiednią ilość wibracji.

 

W stacji Crystal Water System oczyszczone górskie kryształy programowane są na specjalnej maszynie medycznej, która generuje siłę i moc porównywalną do uderzenia pioruna.

 

Razem z tym uderzeniem do każdego kryształu kodowana jest inna częstotliwość, która oddziałuje na nasz organizm. Przez te kryształy przepływa krystalicznie czysta Woda o uzdrowiskowych parametrach.

 

Woda jest najlepszym nośnikiem informacji, chłonie wibracje kryształu i przekazuje ją od wewnątrz do każdej komórki naszego ciała.

Oto kilka zestawów programów, które działają nasze ciało przy pomocy Wody.

Alpha Rhytm

 

Wprowadza człowieka w błogi stan odpoczynku, relaksu, uspokojenia i wyciszenia po ciężkim dniu. Dzięki niemu stresujące sytuacje są dla ludzi łatwiejsze w odbiorze, problemy szybciej są rozwiązywane wszystko dlatego, że potrafimy zachować spokój i trudniej wpadamy w złość lub silny stres.

 

Program alkalizujący

 

Prowadzi do zachowania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Jeśli powstanie za dużo kwasu prowadzi to do pojawiania się różnych stanów chorobowych. Kwas prowadzi do zatruwania tkanek, narządów, niszczenia błon śluzowych a także tworzy wspaniałe środowisko dla rozwoju bakterii, pasożytów i grzybów. Najczęstsze dolegliwości to: alergie pokarmowe, zmęczenie, senność, brak odporności, różnego rodzaju problemy stawowo-mięśniowe, dolegliwości żołądkowe – zgaga, refluks, zaburzenie funkcjonowania narządów wewnętrznych.

Program antydepresyjny

 

Przeciwdziała depresji, chronicznemu zmęczeniu, negatywnym stanom psychicznym, pomaga w likwidowaniu zaburzeń centralnego układu nerwowego, wytwarza endorfiny, aktywizuje siły witalne, przywraca pozytywne stany psychiczne.

 

Program oczyszczający – detoksykacja

 

jej celem jest głównie wzmocnienie układu immunologicznego oraz usprawnienie mechanizmów detoksykacyjnych organizmu i poprawy funkcjonowania układów między innymi tj. wątroby, układu moczowego, układu krwionośnego. Najczęściej występującym obciążeniem są metale ciężkie ale neutralizowane są też obciążenia wywołane przez wirusy, bakterie, pasożyty i grzyby.

Program energetyzujący

 

Każdy organizm posiada swoją własną unikalną energię. Program ten nie dopuszcza do zaburzenia energetyki organizmu, wprowadza człowieka w stan harmonii czyli zdrowia, wyrównuje energię. Dzięki niemu czujemy się bardziej spójni,  organizm lepiej się regeneruje, przepełnia nas energia i siły witalne.

 

Na cztery duże programy składa się kilkanaście mniejszych. Pojedyncze programy również wpływają na nasz organizm i uzdrawiają go. Oto kilka z nich i korzyści, jakie przyniesie Ci picie wody energetyzowanej kryształami górskimi.

Program 1 – jest naturalnym środkiem znieczulającym, wysyła sygnał do mózgu, że ból jest dużo słabszy lub nie ma go wcale. Dzięki temu ludzie chorujący przewlekle odczuwają wreszcie ulgę w bólu, a zdrowi pozbywają się całkowicie takich dolegliwości jak bóle głowy, łagodnieją bóle reumatyczne. Siniaki i stłuczenia goją się szybciej i dyskomfort  nie jest tak odczuwalny.

 

Program 2 – jest bardzo użyteczny w leczeniu ran, oparzeń i innych form uszkodzenia fizycznego tkanek. Wspomaga regenerację organizmu i umiejętność samoleczenia. Dzięki temu programowi katar trwa krócej, a rany goją się zdecydowanie szybciej. Działa to zarówno od wewnątrz pijąc wodę, jak i od zewnątrz, dlatego można polewać chore miejsca lub oparzenia wodą Crystal Water System.

 

Program 3 – związany jest z bardzo silnym polem magnetycznym, ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne człowieka. Wszystkie troski i zmartwienia przestają silnie oddziaływać na nasz organizm. Czujemy, że potrafimy sobie poradzić ze wszystkimi trudnościami, jakie nas spotykają. Mamy więcej siły i dzięki temu rozwiązujemy problemy i trudności szybciej i bez stresu.

 

Program 4 – Na poziomie komórkowym ta częstotliwość sprawia, że komórka i jej DNA działają w sposób optymalny. Program ten energetyzuje ciało człowieka i wzmacnia potencjał twórczy, pobudza kreatywność. Wzrasta skupienie podczas pracy i poczucie chęci do życia. Człowiek staje się bardziej wrażliwy na otaczający go świat i piękno.

 

Program 5 – dzięki niemu ludzkie DNA powraca do swojego pierwotnego doskonałego stanu. To unikalna moc kryształu, która bezpośrednio wpływa na kod DNA regenerując go. Oczyszcza i naprawia informacje w kodzie DNA odpowiadające za choroby i dolegliwości, zastępuje chore części łańcucha- zdrowymi.

Program 6 – ten program sprawia, że komórka lepiej komunikuje się ze swoim środowiskiem, odczytuje sygnały, dzięki którym działa wydajniej. Wzrasta możliwość i efektywność samoleczenia, człowiek szybciej się uspokaja w sytuacjach nerwowych, stres przestaje być tak silnie odczuwalny.

 

Program 7 – oczyszcza komórki z toksyn nagromadzonych w każdej z nich. Dzięki temu komórki oczyszczają się, a co za tym idzie oczyszcza się cały organizm nawet z najmniejszych złogów toksyn.

 

Program 8 – sprawia, że każda komórka Twojego organizmu ma zdolność transformowania się w systemy działające na wyższym poziomie. Dzięki temu ulecza i naprawia niedoskonałości, regeneruje się i ożywia.

 

Program 9 – dzięki temu programowi systemy w organiźmie powracają do swoich pierwotnych, doskonałych stanów. System immunologiczny się wzmacnia, organizm ma siłę walczyć z chorobami i samoistnie je zwalcza.

 

Program 10 – program, który blokuje wpływ zewnętrznych częstotliwości, czyli taki który chroni wszystkie opisane programy, aby działały długo i wydajnie.

Pij zdrową wodę!

 

To jedyne takie urządzenie na świecie, które już teraz, możesz mieć w swoim domu i cieszyć się źródłem antyoksydacyjnej, Naturalnie Zjonizowanej Wody Alkalicznej!

woda zaprogramowana

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
Chabrowa 47
52-200 Wysoka

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl