Co pić, by uchronić się przed udarem? | Blog Crystal Water

Co pić, by uchronić się przed udarem?

Co pić, by uchronić się przed udarem?

Co pić, by odżywić organizm i uchronić się przed udarem?

 

Najlepszym orężem w walce z upałami jest… pełna szklanka czystej wody!

Jednak szklanka szklance nierówna. Często zdarza się, że ludzie, którzy nawet przyjmują bardzo dużo płynów, są odwodnieni.


Jak to możliwe?

 

W starożytnym Rzymie Woda doprowadzana była do miast na drewnianych i kamiennych akweduktach, stworzonych z naturalnych materiałów jak najbardziej po prostej linii, swobodnie przepływała swoim tempem, myślisz, że to przypadek?

Na pewno nie. Zaraz dowiesz się dlaczego.

 

Teraz wodę można doprowadzić wszędzie, w każde miejsce za pomocą metalowych rur, które zakręcają co chwilę pod kątem prostym, woda w takim kanale jest zamknięta, umiera, a co najgorsze jej cząsteczki “łamią się” i tracą strukturę. Taka woda jest nie do przetworzenia przez Twój organizm. Zwykła Woda, którą mamy dostępną w kranach i butelkach wchłania się w około 30%.  Oznacza to, że na litr wody nasz organizm przyjmuje 300 ml.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

Rozbijanie struktury wody sprawia, że tworzy ona dużo większe cząsteczki, które są za duże, by wchłonęły się w organizm. To podobnie jak z sitem, które przepuszcza  drobny piasek. Jeśli jednak nasypiemy do niego żwiru- ten nie przejdzie przez małe oczka sita. Każda komórka naszego ciała to takie sitko w małymi oczkami, dlatego ważne, żeby pić wodę strukturalną, która ma mniejsze cząsteczki i wchłania się bezpośrednio do komórek.

 

Wielu ludzi oczyszcza wodę, jonizuje ją, ale zapomina o czymś absolutnie najważniejszym.

Po co pić czystą wodę, nawet zjonizowaną czy alkaliczną, jeśli nie wchłania się ona do naszych komórek? No właśnie! Najważniejszy, absolutnie najbardziej kluczowy element wody to jej doskonale ułożona struktura!  Strukturalność wody to nic innego, jak ułożenie cząsteczek w sposób heksagonalny, mniejszy klaster, który bezpośrednio wchłania się do każdej nawet najmniejszej komórki Twojego ciała. To właśnie struktura odpowiada za to, że jesteś dobrze nawodniony. Woda strukturalna, to żywa woda.

 

Żywa, strukturalna woda wchłania się w 90%! Pijąc więc pełną szklankę wody strukturalnej, woda od razu zaczyna cię nawadniać i działać w Twoim organizmie.

 

Pamiętaj więc, zwłaszcza w upały- że szklanka szklance nierówna i pij wodę strukturalną!