Jak pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu? | Blog Crystal Water

Jak pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu?

Jak pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu?

Jak pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu?

6 skutecznych i łatwych porad!

 

Wielu ludzi nie może zrzucić zbędnych kilogramów mimo diet, treningów i różnych specyfików, które stosują. Niektórzy cierpią na potworne migreny, które wycofują ich z normalnego życia, a ból nie ustępuje nawet przy przyjmowaniu mocnych leków. Jeśli Twoja skóra jest szara, masz wypryski, problemy z trawieniem to znak, że Twój organizm woła o pomoc.

 

Wiele nawracających i uporczywych dolegliwości, które dręczą ludzi mają jedno źródło: toksyny nagromadzone przez długie lata w organizmie.

 

 

Żeby pozbyć się problemów, trzeba zacząć od źródła i oczyścić ciało, narządy i krew. Wówczas zniknięcie kilogramów, bóli czy dolegliwości będzie skutkiem ubocznym poprawy zdrowia!

 

 

Jak to zrobić?

 

Oto 6 sposobów, które łatwo wprowadzisz w Swoje życie i szybko zauważysz efekty!

 

 

1.Pij mnóstwo wody!

 

Woda jest najlepszym rozpuszczalnikiem, przyjmuj jej co najmniej 3 litry dziennie dobrej, czystej wody, a rozpuści ona nawet zalegające toksyny i powoli zacznie wydalać je z organizmu. Oczyścisz w ten sposób nerki, pomożesz im lepiej pracować dzięki czemu od razu poprawi się wygląd Twojej skóry, spłycą się zmarszczki, a regularne, codzienne picie dużej ilości wody spowoduje utratę pierwszych zbędnych kilogramów.

 

 

2. Wprowadź więcej owoców i warzyw!

 

Dołącz do Twojej diety więcej owoców i warzyw. Zupy kremy wielowarzywne to prawdziwa bomba witaminowa i przy okazji… bardzo smaczna. Pij świeże soki wyciskane, nie tylko dostarczą Ci witamin i minerałów, ale odżywią skórę i całe ciało. Jedz surowe warzywa i owoce. Są lekkostrawne, więc Twój organizm nie straci energii na trawienie, poczujesz się lekko i nabierzesz energii.

 

 

3. Zastosuj saunę!

 

Bardzo duża ilość toksyn wydala się przez skórę, pomóż jej w tym! Wybierz się do sauny, stopniowo spędzaj w wysokiej temperaturze coraz więcej czasu. Po seansie dobrze schłodź ciało, to oczyści skórę i poprawi Twoją odporność. Efekty zauważalne- od razu!

 

 

4. Pij ziołowe napary!

 

Nic tak nie oczyści Twojego organizmu jak sama matka natura. Wybierz ziołowe napary np z ostropestu plamistego, który zregeneruje Wątrobę. Koper włoski poprawi pracę jelit i trawienie. Skorzystaj z brzozy białej, tamarynowca, fiołka trójbarwnego, morszczynu, łopianu czy mniszka lekarskiego. Zioła wspomagają wydalanie i działają przeczyszczająco.

 

5. Uprawiaj sport!

 

Biegaj, spaceruj, ćwicz jogę, wybierz Swoją ulubioną aktywność i codziennie uprawiaj sport. To dotleni Twój organizm i pomoże Ci usunąć toksyny przez pot i poprawi jakość trawienia i pracę jelit.

 

 

6. Czytaj etykiety!

 

Uważaj na produkty po które sięgasz w sklepie. Czytaj etykiety, unikaj chemicznych polepszaczy i środków, które zatruwają Twoje ciało. Oczyszczanie organizmu nie ma sensu, jeśli ciągle jesz to samo zakwaszające i chemiczne pożywienie. Wybierz zdrowie i długie życie!