Jaką wybrać? Zdrowa woda dla małego dziecka | Blog Crystal Water

Zdrowa woda dla dziecka, jaką wybrać?

Zdrowa woda dla dziecka, jaką wybrać?

Jaka powinna być woda dla dziecka? W roku 1997 pojawiła się w Polsce ustawa (Dz.U. Nr 85, poz. 544 z dnia 28 lipca 1997 r.), która dopuściła wszystkie związki chemiczne, które siłą rzeczy są dopuszczane w wodach pitnych z kranu i ze studni. W ten sposób pozwala się na obecność w wodach mineralnych ołowiu, rtęci, azotanów, detergentów i pestycydów.

W tej wodzie rozpuszczają się związki chemiczne, które my – ludzie wyrzucamy w ogromnych ilościach do środowiska.

Miliony substancji, związki trujące i rakotwórcze, metale ciężkie, pestycydy i detergenty, bakterie, wirusy, narkotyki, hormony, medykamenty trafiają do środowiska poprzez ścieki komunalne, przemysłowe i rolnicze. Źródła tej trującej chemii to wszystkie śmietniska, fabryki i kilometrowe fabryczne kominy, których pyły i dym zbiera woda w chmurach  i z deszczem wraca na powierzchnię ziemi, a stąd do wód gruntowych i rzek. To wszystko skaża naszą wodę, którą podajemy dzieciom i na której gotujemy posiłki.

Taką właśnie wodę pełną metali ciężkich i bakterii podajemy dzieciom, których maleńkie organizmy nie są w stanie przetworzyć, ani pozbyć się tych toksycznych substancji.

Te chemiczne odpady magazynują się w małych organizmach i blokują rozwój mózgu i narządów małego dziecka.

Badania dowodzą, że każdy mikrogram ołowiu odkłada się w mózgu dziecka i wpływa na jego zdolność przyswajania wiedzy. Okazuje się, że ołów znajduje się w niewymienianych rurach kanalizacyjnych i skaża wodę, którą piją dzieci i dorośli.

Przebadaliśmy kilka wód, które są przeznaczone wyłącznie dla dzieci i matek karmiących. Większość z tych wód jest częściowo oczyszczona, natomiast nie ma poukładanej struktury! Małe organizmy dzieci tym bardziej nie przyswajają wody o zbyt dużych cząsteczkach, więc dziecko nie przyjmuje razem z wodą wszystkich substancji odżywczych.  To samo dotyczy mleka matki, woda strukturalna wpływa na jakość gospodarki wodnej w całym organizmie dzięki temu mleko matki jest bardziej wartościowe.

Jedna z naszych klientek, która pije wodę z Crystal Water System w czasie ciąży mówi:

“Już zanim zaszłam w ciążę piłam wodę Crystal Water, dzięki niej przez pierwszy trymestr nie miałam żadnych nieprzyjemnych objawów, ani problemów zdrowotnych. Zbliżam się do porodu i mimo niskiego ciśnienia tryskam energią, mam gładką, nawilżoną skórę i dziecko rozwija się zdrowo.”

 

Płód żyje w środowisku alkalicznym 8,5 i produkuje płyn owodniowy posługując się wodą, którą przyjmuje matka. Nic więc dziwnego, że zjonizowana woda alkaliczna o ułożonej odpowiednio strukturze pomaga w rozwoju dziecka i doskonale odżywia matkę i dziecko. Dzięki temu matka czuje się świetnie i ma siły po to, by wspomagać rozwój dziecka w ciąży.