Powrót do młodości dzięki życiodajnej wodzie! | Blog Crystal Water

Powrót do młodości!

Powrót do młodości!

Coraz więcej ludzi interesujących się zdrowiem sięga po alkaliczną, zjonizowaną wodę. Badania wykazały, że taka woda ma niesamowite właściwości uzdrawiające, może być śmiało nazywana leczniczą! Jakie właściwości za to odpowiadają, jak działa taka woda i jak możemy ją zdobyć? Tego wszystkiego (i troszkę więcej!) dowiesz się za chwilę.

Gdy jesteśmy młodzi wszystko jest piękne, mamy końskie zdrowie, mnóstwo energii. Nic nie boli, nic nie strzyka, a nasza odporność broni skutecznie przed każdym wirusem. Gdzie więc z upływem lat ucieka nasze zdrowie?  Odpowiedź jest prosta. Nigdzie. Te zasoby są cały czas w każdym organizmie, nawet chorego człowieka.  Z biegiem lat jednak przestajemy być ważni sami dla siebie. Poświęcamy się rodzinie, pracy, potrzebom innych. A nasze zdrowie, relaks i odpoczynek ciągle odkładamy na później. Kiedy półka w mieszkaniu długo nie jest sprzątana zalega na niej kurz, przybywa go codziennie aż do momentu, kiedy nie widać jakiego koloru jest półka. Z naszymi organizmami jest podobnie.

 

Oczyszczanie jest najważniejsze!

kobieta pijąca wodę Regularne oczyszczanie organizmu jest absolutną podstawą, każdego kto dba o żywienie, walczy z chorobą, czy uprawia sport. W obecnych czasach oczyszczanie jest podstawą zdrowego funkcjonowania dla każdego z nas. Przyczyną wszelkich chorób, lekkich czy takich z którymi musimy się zmagać latami są wyłącznie zanieczyszczenia. Te, które dostają się do organizmu z zewnątrz i te skumulowane przez lata, jak pozostałości leków, marnej jakości żywność, używki, powietrze, którym oddychamy i obumarłe wadliwe komórki naszego ciała, których zaburzony organizm nie potrafi usunąć.  Choroba to nie intruz, który wchodzi do organizmu z zewnątrz i sieje spustoszenie. Każdy wirus czy zaburzenie musi mieć do tego warunki, żeby się rozwinąć. Często takie warunki znajduje w naszym organizmie, ponieważ zaniedbane zdrowie i nieoczyszczane ciało to idealne miejsce do rozwoju choroby.

 

Jak oczyszczać się wodą?

Skoro oczyszczanie to absolutna podstawa w pracy z uzdrawianiem organizmu i leczeniem każdej choroby od kataru, aż po nowotwór, to co jest najważniejszą rzeczą w oczyszczaniu? Woda! Zatrważające statystyki pokazują, że bardzo niewielu ludzi sięga po choćby jedną szklankę czystej, filtrowanej wody dziennie! A powinno być ich 8 do doskonałego funkcjonowania organizmu. Jeśli zakryjemy rdzę ładną farbą, to tak czy inaczej rdza powróci- bo nie pozbywamy się jej, ale tuszujemy. I tak „tuszujemy” objawy naszych chorób i dolegliwości, tu tabletka, tam tabletka, zapominamy o zadbaniu o siebie, a choroba rozwija się we idealnych warunkach. Woda to postawa, ponieważ wypełnia nas, każdą komórkę ciała w 70%! To ona koordynuje procesy oczyszczania. Nasze naczynia krwionośne są mikroskopijnej wielkości, musimy więc pić wodę po to, aby mogła ona oczyścić z tych najmniejszych naczyń pozostałości metabolizmu, każdej komórki. Woda działa jak śmieciarka, która wywozi na bieżąco odpady. Jeśli przyjeżdża regularnie, wówczas śmieci są na bieżąco wywożone i mamy czyste podwórko. Jeśli jednak przyjeżdża bardzo rzadko, albo wcale… jak wygląda nasze podwórko? Jest brudne i wszędzie unosi się smród zgnilizny. To samo dzieje się w naszym organizmie!

 

Alkaliczna zjonizowana – uzdrowiskowa!

oczyszczanie organizmuAlkaliczna zjonizowana to rodzaj wody, której nadano dwie wyjątkowe cechy. Ma bardzo wysokie Ph, jest zasadowa, dzięki temu odkwasza organizm i działa jak środek myjący dla wnętrza naszych organizmów. Zjonizowanie to unikalna cecha wody, która potrafi zatrzymać a nawet cofnąć wskazówki zegara o parę ładnych lat. Aktywny wodór, czyli gaz, którym woda jest zjonizowana jest najwspanialszym antyutleniaczem, jaki stworzyła matka natura. Dzięki niej wolne rodniki, zamiast uszkadzać komórki naszych organizmów – zostają bezpiecznie wydalone, a my jesteśmy chronieni przed upływem czasu i chorobami.

Picie takiej wody daje szereg korzyści. Przede wszystkim oczyszcza organizm z toksyn, dzięki niej chudniemy, bo puszczają tłuszczowe zabezpieczenia naszych ciał, które blokowały rozchodzenie się toksyn po organizmie. Teraz są one regularnie oczyszczane. Odkwaszanie organizmu, to kolejna korzyść. W ten sposób tworzymy zasadowe środowisko wewnątrz ciała, które nie jest dobrym miejscem dla rozwoju chorób. Nie mają one warunków, więc się nie rozwijają. Skóra zaczyna promienieć, staje się napięta i elastyczna, to dzięki temu, że stajemy się lepiej nawodnieni. Procesy metaboliczne zachodzą szybciej, trawienie jest skuteczniejsze, koniec z problemami jelitowymi. Można tak wymieniać w nieskończoność, ponieważ woda alkaliczna zjonizowana oddziałuje na każdą komórkę naszego ciała, uzdrawia ją, oczyszcza i nawadnia!

Każdy z nas potrzebuje codziennej higieny. Myjemy się na zewnątrz z pomocą wody, więc i wewnątrz śmiało do oczyszczania organizmu powinniśmy używać dużych ilości wody! Picie dwóch litrów dziennie filtrowanej, alkalicznej zjonizowanej wody przywróci końskie zdrowie z młodości. Zadbajmy o siebie na wiosnę i tak, jak robimy porządki w naszych domach- zróbmy je i wewnątrz naszych ciał! W ten sposób przygotujemy organizm na wydajniejsze przyjęcie słońca i powrócimy zdrowiem i samopoczuciem do lat młodości!