Uzdrawianie wodą swojego organizmu? O leczeniu wodą!

Uzdrawianie wodą swojego organizmu

Uzdrawianie wodą swojego organizmu

W Japonii bardzo popularne jest picie wody natychmiast po przebudzeniu. Naukowcy już przetestowali tą nową metodę i opisali wartości jakie otrzymuje człowiek, który stosuje się do tej prostej zasady.

Dla wszystkich cierpiących na chroniczne i ciężkie choroby leczenie wodą kończy się sukcesem. Japońscy naukowcy podkreślają, że choroby ustępują w 100%. Czy to możliwe? Czym jest uzdrawianie wodą?

Wiem po samej sobie, że picie wody sprawia, że ustępują bóle głowy oraz bóle kręgosłupa. Naukowcy dokładają do tego choroby serca, artretyzm, szybkie bicie serca, epilepsja, problemy z mózgiem, otyłość, astma, bronchitis, TB, choroby nerek i układu moczowego, wymioty, problemy z przewodem pokarmowym, biegunki, zaparcia, cukrzyca, wszystkie choroby oczu, uszu, nosa i gardła … i wiele innych. Tajemnicą jest przestrzeganie kilku prostych zasad, które teraz Wam przedstawię!

 

Główne zasady japońskiej terapii wodą:

 1. Natychmiast po przebudzeniu jeszcze przed umyciem zębów wypij 4x 160 ml (4 niepełne szklanki) wody o pokojowej temperaturze.
 2. Umyj zęby, ale po śniadanko sięgnij po 45 minutach od wypicia wody.
 3. Po 15 minutach po śniadaniu, lunchu, obiedzie, kolacji możesz wypić nie pełną szklankę ciepłego napoju. Naparu ziołowego, ciepłego rosołu lub wywaru.
 4. Następnie, po posiłku NIE WOLNO nic jeść ani pić przez 2 godziny.
 5. Wszyscy chorzy lub starsze osoby, które nie są w stanie wypić jednorazowo 4 szklanek wody powinni zacząć od ilości jaką mogą na raz wypić i w ciągu dnia uzupełnić do 4 szklanek. Ale powinni każdego dnia zwiększać porcję aż do 4 szklanek jednorazowo.

Ta metoda oczyszcza organizm i wspaniale leczy choroby.

 

Ile dni powinna trwać kuracja przez uzdrawianie wodą? Japońscy naukowcy obliczyli średnio, ile trwa leczenie z danej choroby. Musimy jednak pamiętać, że sukces zależy od tego jak zaawansowana jest choroba, jaka jest ogólna kondycja organizmu i przede wszystkim, jaka jest jakość wody, którą pijemy. Orientacyjne wartości to:

 

 • Wysokie ciśnienie krwi – 30 dni
 • Problemy gastryczne – 10 dni
 • Cukrzyca – 30 dni
 • Zaparcia – 10 dni
 • TB – 90 dni
 • Artretyzm – chory powinien pić wodę tylko 3 dni w pierwszym tygodniu i w 2-gim tygodniu 1 dzień.

Leczenie wodą jest cudowne, ponieważ jako jedyne nie ma żadnych skutków ubocznych. Posiada natomiast jedną małą niedogodność, trzeba często odwiedzać toaletę, aby usuwać na bieżąco wszystkie toksyny wypłukiwane przez wodę.

 

Zrezygnuj z zimnej wody!

Dużo ludzi lubi pić podczas posiłku zimną wodę lecz nie jest wskazana kiedy spożywamy tłuste i ciężkie pokarmy. Nie pozwala na prawidłowe trawienie. Pokarmy źle się wchłaniają i źle reagują z kwasami. Tworzy się twarda masa, która później tylko zalega w jelitach. Spożywanie posiłków i popijanie zimną wodą powoduje najczęściej nowotwory. Najlepiej zaraz po jedzeniu wypić gorącą herbatę. Można również wypić gorąca zupę.