Antydepresyjne i antystresowe działanie wody! | Blog Crystal Water

Woda działa antystresowo i antydepresyjnie!

Woda działa antystresowo i antydepresyjnie!

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „solą ziemi”. Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii!

 

Jak rewelacyjne działanie kryształów przełożyliśmy na Twoje korzyści?

kryształ górski - kamień oczyszczający Być może słyszeliście o tym, że kryształy górskie, oprócz pięknego wyglądu, ma wiele zastosowań w uzdrawianiu, medytacjach czy wróżbiarstwie. Energetyzuje, leczy, pochłania niekorzystne wibracje, niweluje szkodliwe promieniowanie, energetyzuje czakramy, utrzymuje odpowiedni poziom ducha podczas medytacji. Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą negatywne czy niskie wibracje zawiści, złości i złorzeczeń. Wzmacnia siłę myśli i intencji, zwłaszcza podczas medytacji i modlitwy. Choć wyglądem przypomina lód, w dotyku oraz w działaniu jest ciepły i przyjemny.

Kryształy mają istotnie niezwykłą moc. Ta moc może być wykorzystana przez ciebie! Możesz korzystać z kryształu i cieszyć się jego energią w domu, możesz także… pić wodę, którą poddasz działaniu kryształów i ten sam spokój i energetyczne właściwości wprowadzisz do wewnątrz swojego organizmu!

Kryształy możemy kodować najlepszymi dla nas i najbardziej potrzebnymi informacjami, na przykład właściwościami łagodzącymi stres i działającymi antydepresyjnie. W tym celu należy najpierw je oczyścić, i przekazywać im konkretną energię lub programy. Jeśli chcemy, żeby miały duży energetyczny potencjał, wówczas z takim kryształem pracujemy z bardzo duża siłą energii, żeby zmagazynowały odpowiednią ilość wibracji. W połączeniu z wodą kryształy działają rewelacyjnie. 

Woda jest najlepszym nośnikiem informacji, chłonie wibracje kryształu i przekazuje ją od wewnątrz do każdej komórki naszego ciała!

 

picie wody Samo picie wody działa rewelacyjnie na organizm. Codziennie przyjmując około 8 szklanek czystej, przefiltrowanej wody już działamy na nasz organizm uzdrawiająco! Ciało lepiej radzi sobie z toksynami, szybciej chudniemy(co redukuje stres :)), jesteśmy pełni energii i czujemy się zdrowo. Jeśli pomożemy wodzie funkcjonować zbawiennie na nasz organizm, czyli jeszcze będziemy energetyzować ją kryształami o odpowiednich, korzystnych częstotliwościach. Efekty będą zdumiewające!

Oczyszczone górskie kryształy w Crystal Water programowane są na specjalnej maszynie medycznej, która generuje siłę i moc porównywalną do uderzenia pioruna. Razem z tym uderzeniem do kryształów kodowana jest inna częstotliwość, która oddziałuje na nasz organizm. Przez te kryształy przepływa krystalicznie czysta Woda o uzdrowiskowych parametrach i.. mamy wodę idealną.

 

Jakie efekty możesz odczuć po piciu 8 szklanek wody dziennie?

Woda poprawia naszą urodę i sprawia, że mamy więcej chęci do życia. Przeciwdziała więc depresji, chronicznemu zmęczeniu, ponieważ, dzięki piciu wody wysypiamy się dużo lepiej. Przeciwdziała negatywnym stanom psychicznym, co pomoże zawsze widzieć nam szklankę do połowy pełną! Woda pomaga w likwidowaniu zaburzeń centralnego układu nerwowego, lepiej radzimy sobie z sytuacjami stresowymi i to uczucie krócej się utrzymuje. Woda uzdrowiskowo zaprogramowana wytwarza endorfiny, aktywizuje siły witalne, przywraca pozytywne stany psychiczne.

Lepiej poradzimy sobie z życiem codziennym, pijąc 8 szklanek czystej wody dziennie! Nie wierzysz? Sprawdź i dołącz do szczęśliwych, pijących wodę! 🙂

zrzucone kilogramy dobre samopoczucie