Woda o wysokim pH receptą na zdrowie! | Blog Crystal Water

Wysokie pH receptą na zdrowie

Wysokie pH receptą na zdrowie

Picie dużych ilości wody alkalicznej czyli o wysokim pH (z wyjątkiem czasu przed i po posiłkiem), znacząco wpłynie na zredukowanie poziomu zakwaszenia organizmu!

Dostarczając wodę o wysokim pH szczególnie rano, neutralizujemy działanie kwasów w naszym ciele i stopniowo z każdym dniem pozbywamy się szkodliwych toksyn. Pijąc wodę o wysokim pH codziennie odciążamy narządy, które oblepione były kwasem i z których organizm sięgał niszcząc je, aby wyrównać poziom kwasowo-zasadowy. W ten sposób narządy się regenerują i będą miały dłuższą żywotność. Oczyszczamy organizm z toksyn i kwasów, dzięki czemu ustępują migrenowe bóle głowy, zmniejsza się też nadmiar tkanki tłuszczowej, co w połączeniu ze zrównoważoną dietą często prowadzi do całkowitej metamorfozy.

Ujędrnia się skóra, która jest dobrze odżywiona jednocześnie nabiera blasku. Problemy z cellulitem i wypryskami na ciele ustępują, ponieważ organizm nie ma potrzeby oczyszczać się tak drastycznymi sposobami. Nerki pracują lepiej, a ludzie którzy piją alkaliczną, czystą wodę nabierają chęci do życia, stają się bardziej aktywni, czerpią więcej radości ze swojego życia!

 

Woda o wysokim pH leczy częste dolegliwości!

Nadciśnienie krwi spada u 87% leczonych wodą zasadową. Dr Kancho Kunimaka, jeden z pionierów leczenia woda alkaliczną w Japonii stwierdza, że “praktycznie bez wyjątku, u pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi zaobserwowano kwasicę”.
Podobnie dzieje się z migrenowymi bólami głowy. Ciało oczyszcza się i bóle ustępują.

Woda o wysokim Ph przeciwdziała chorobom, m.in. dnie moczanowej, cukrzycy, nadciśnieniu, kamicy nerkowej, nadkwasocie żołądka, otyłości, nowotworom, refluksowi żołądka. Sprzyja też leczeniu bo środowisko alkaliczne nie jest dla rozwoju chorób przyjazne. Korzystnie wpływa na poziom cukru, trójglicerydów, cholesterolu i kwasu moczowego. Stosunkowo szybko efekty te widać w badaniach krwi.

Woda o wysokim pH przeciwdziała nawet przewlekłemu zmęczeniu. Osoby pijące wystarczającą ilość dobrej jakości wody bardzo szybko odczuwają efekty w samopoczuciu i przypływie energii. Opóźnia również zmęczenie mięśni dzięki działaniu buforującemu na kwas mlekowy, który powstaje podczas wysiłku fizycznego. Dzięki temu sportowcy wolniej się męczą i zyskują więcej energii.

Nie jest już dziś tajemnicą, jakie pozytywne właściwości ma woda o zasadowym pH. Sięgaj po alkaliczną wodę zawsze, a Twój organizm odwdzięczy Ci się długimi latami sprawności i zdrowia!