Badania potwierdzają - woda poprawia samopoczucie! | Blog Crystal Water

Udowodniono! Woda poprawia samopoczucie!

Udowodniono! Woda poprawia samopoczucie!

Najnowsze badania naukowców jasno wskazują, że picie wody może poprawić sprawność umysłową w niektórych rejonach mózgu, co jednoznacznie wiąże się z tym, że pijąc regularnie potrzebną ilość wody- poprawiamy Swoje samopoczucie, bronimy się przed depresją, lepiej kontrolujemy stres i panujemy nad nerwami.

Jeśli masz skłonność do narzekania, czujesz zmęczenie i zastanawiasz się, jak poprawić sobie samopoczucie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Być może tego nie wiesz, ale jesteś tylko o kilka łyków od powrotu do lepszej wersji samego siebie. Kilka łyków wody.

woda na dobre samopoczucie

Przeprowadzono bardzo ciekawe badanie. Grupę 30 osób, którzy na co dzień spożywają niewielkie ilości wody – mniej niż 1,2 litra, czyli około 5 szklanek –poproszono o zwiększenie tylko na trzy dni spożycia wody płynu do ponad 2,5 litra dziennie. Jaki był rezultat?Badani raportowali nie tylko ulgę z tytułu ugaszonego pragnienia, ale także czuli się mniej zmęczeni i skołowani. Ponadto, w ogólnym rozrachunku, deklarowali lepszy ogólny stan samopoczucia i większą satysfakcję z własnego nastroju. Potrafili lepiej radzić sobie ze stresem. Badania wykazały, że osoby, które zbliżały się do stanów depresyjnych, tylko poprzez picie wody całkowicie zmieniły Swoje nastawienie i po kilku tygodniach regularnego picia wody tryskały energią życiową. To niesamowite, jak wielką moc ma woda, tylko zwykła woda. A najciekawsze jest to, że dopiero odkrywamy jej właściwości.

Wodę można także specjalnie programować energią tak, aby działała na człowieka jeszcze wydajniej i korzystniej. Opracowano specjalną metodę przekazywania wodzie konkretnych wibracji i stosować ją, by polepszyć swoje zdrowie oraz wpływać na swoją własną częstotliwość wody, która już znajduje się w naszych komórkach. Metoda ta ma wielu zwolenników, a najlepsze w niej jest to, że jest naturalna i w pełni zgodna z naszą wibracją i częstotliwością wody, która wypełnia nasz organizm.

Woda w Crystal Water System przepływa przez specjalnie zaprogramowane wyjątkowe, górskie kryształy, które posiadają odpowiednie częstotliwości o właściwościach uzdrowiskowych. Woda jako nośnik częstotliwości, przepływając przez te kryształy nabiera tych samych uzdrawiających drgań i przenosi je na komórki ciała człowieka. Zastosowana w Crystal Water System technologia ma na celu programowanie Wody tak, żeby uzdrawiać Twój organizm wewnątrzkomórkowo.

Jeszcze więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://crystalwatersystem.pl/woda-zaprogramowana-uzdrawiajaco/

Korzystajmy z darów natury całymi garściami! Ona stworzyła wszystko, co jest nam potrzebne i co może polepszyć nasze zdrowie, przede wszystkim- wodę.