Woda zasadowa i odchudzanie | Blog Crystal Water

Woda zasadowa i odchudzanie

Woda zasadowa i odchudzanie

Jemy po to, żeby żyć. Każdy kęs pożywienia, które wprowadzamy do organizmu rozkłada się na minerały i substancje, z których ciało pobiera energię niezbędną do życia. Każda komórka naszego ciała potrzebuje “paliwa”, żeby móc pracować- dokładnie tak, jak samochód. Dzięki wodzie przetrawione i rozłożone na części pożywienie może przenikać przez ściany jelit do krwi i płynu śródkomórkowego, a następnie aż do komórek, dostarczając nam energię niezbędną do życia i “paliwo”, dzięki któremu żyje każda komórka w ciele.

Nie wszystko co zjadamy i wprowadzamy do organizmu jest mu potrzebne. Obecnie w produktach żywnościowych znajduje się bardzo dużo różnego rodzaju środków chemicznych, polepszaczy, barwników, których nasz organizm nie toleruje, nie trawi i traktuje jako intruzów- toksyny. Nie posiadają one żadnych przydatnych składników, dlatego są wydalane z ciała przy pomocy wody, są dosłownie wypłukiwane. Co się dzieje, gdy przez długi czas nie umyjemy naszego samochodu? Zarasta brudem, pyłem i toksynami. Po jakimś czasie w ogóle nie widać, co to jest za marka samochodu. Dlatego spłukujemy nasze auto wodą, żeby je wyczyścić. Tak samo dzieje się w organizmie. Woda zasadowa usuwa nadmiar toksyn i zbędnych substancji oraz odkwasza, dzięki czemu możemy dalej żyć.

Woda zasadowa jeszcze bardziej wspomaga proces oczyszczania ciała. Odkwasza go, co jest najważniejszym atutem w obecnych czasach.

 

Woda zasadowa pomoże Ci oczyścić jelita oraz pomoże odpowiednio nawilżyć je tak, aby lepiej spełniały swoją funkcję.

“Jednym z pierwszych objawów pozytywnych picia takiej wody będzie zmniejszenie zaparć co ma korzystny wpływ na szybsze usuwanie toksycznych pozostałości z organizmu”

Toksyny, których jest za dużo, nie mogą być na bieżąco wydalane i kumulują się w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej. W ten sposób tyjemy, ale nie od tłuszczu, ale od toksyn, a ich dużo trudniej się pozbyć. To samo dzieje się, kiedy toksyn jest za dużo i organizm próbuje je wydalić poprzez wypryski na ciele i twarzy, częste choroby i przewlekłe przeziębienia, bóle głowy, migreny, wzmożoną potliwość o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Toksyny odkładają się w poszczególnych narządach i powodują ich niewydolność i blokują spełnianie ich funkcji, często atakują nerki, które nie są w stanie przefiltrować takiej ilości toksyn. Niesamowicie ważne jest dostarczanie na bieżąco wody zasadowej do organizmu, żeby pomagać mu usunąć tak ogromną ilość toksycznych śmieci z pożywienia, które dostarcza nam obecna cywilizacja. W przeciwnym razie, skazujemy się na życie w ciągłych chorobach i powolną śmierć.

“Gdy pH jest zrównoważone, ciało samo stopniowo usuwa nadmiar tłuszczu. Zmniejsza się ciężar ciała i wzrasta energia człowieka dzięki poprawie funkcjonowania pozostałych układów organizmu”

 

Codziennie rano na czczo, wypij 2 szklanki wody zasadowej, a efekty (regulację wypróżnień, polepszenie apetytu, uczucie lekkości) zauważysz już po kilku dniach! Rozpocznij odchudzanie mądrze, od tego – co najważniejsze.