Woda żywa - czym jest i gdzie odnaleźć jej źródło? | Blog Crystal Water

Woda żywa – powrót do źródeł zdrowia

Woda żywa – powrót do źródeł zdrowia

Woda jest czymś, co pije się codziennie. Niestety ta znajdująca się w kranie najczęściej nie jest tym, czego potrzebuje ludzki organizm, co więcej – czasami zdarza się tak, że nie jest ona nawet dokładnie oczyszczona. Aby podnieść jakość życia, ludziom potrzebna jest zaś woda żywa, o której wspominała już Biblia – mówiąc o wodzie, która jako jedyna pozwala ugasić pragnienie i daje ludziom to, co najlepsze.

 

Oto czym jest woda żywa

Obecnie na świecie rozprzestrzenia się plaga chorób i nowotworów, czemu winne jest powietrze zatrute spalinami i trującymi gazami, a także mechanicznie wytwarzane, sztuczne pożywieniem, bez potrzebnych witamin i wartości. Pijemy i gotujemy w skażonej wodzie. Zamiast powracać do natury i czerpać z tego, co jest prawdziwe i rzeczywiście nas uleczy, sięgamy po leki i terapie chemiczną. Nasze organizmy szybciej się poddają, ponieważ zamknęliśmy uszy i oczy na sygnały, które każą nam z powrotem zwrócić się do natury i ratować swoje zdrowie. Pomóc w tym może właśnie żywa woda, to znaczy taka, posiadające prawidłowe parametry biologiczne, odpowiednie pH (powyżej 7), tlen, elektrolity, antyoksydanty oraz odpowiednią strukturę.

Znana już od wieków?

Starożytni Rzymianie i inne starożytne cywilizacje wiedzieli czym jest woda żywa. Budowali osady blisko wód posiadających odpowiednią energię. Rzymianie wznosili swoje akwedukty, które doprowadzały wodę do miast z naturalnych materiałów – drewna i kamienia. Woda przepływała po linii prostej długie kilometry, biegnąc swoim tempem. Teraz wodę można doprowadzić wszędzie. Pod dużym ciśnieniem woda jest tłoczona do każdego miejsca krętymi rurami, które zaginają się pod kątem 90 stopni. Przez to, woda traci swoją unikalną strukturę – zostaje zmiażdżona, rozbita, umiera. Starożytni Rzymianie wiedzieli już dawno o tym, że nie można zaburzać struktury wody, bo jest ona żywa, ma naturalną energię.

Wodę żywą jeszcze przed nadejściem cywilizacji mogliśmy znaleźć w górskich źródłach. To woda, która posiada energię natury, dlatego żywa woda zdolna jest leczyć i uzdrawiać. Woda żywa poprawia trawienie, likwiduje zaparcia, dodaje energii, zwalcza wrzody żołądka i dwunastnicy, przyspiesza gojenie ran oraz łagodzi dolegliwości alergiczne.

Dlaczego woda żywa leczy?

Nasz organizm, żeby przetworzyć wodę z kranu, butelki musi dodatkowo wydatkować energię na zmianę struktury wody. Formacje cząsteczek wody żywej są ok. dwa razy mniejsze niż normalnej wody pitnej z kranu czy butelek i tworzą układ heksagonalny, czyli sześciokątny. Dzięki temu łatwo przechodzi ona przez błony komórkowe i bierze bezpośredni udział w procesach życiowych. Woda żywa posiada energię natury, dlatego zdolna jest leczyć i uzdrawiać. Woda żywa poprawia trawienie, likwiduje zaparcia, dodaje energii, zwalcza wrzody żołądka i dwunastnicy, przyspiesza gojenie ran oraz łagodzi dolegliwości alergiczne.

Dlaczego naszą wodę nazywamy żywą i co odróżnia ją od zwykłej wody?

Nasza woda jest żywa, ponieważ jest krystalicznie czysta, a zrównoważona częstotliwość jej cząsteczek wpływa na uzdrawianie każdej z komórek. ciała. Do tego, ułożona struktura cząsteczek wody żywej sprawia, że płyn bardzo szybko wchłania się do komórek i odżywia je od wewnątrz, co pomaga w leczeniu wielu chorób. Od zwykłej wody odróżnia się ona przede wszystkim tym, że ma odczyn zasadowy, jest alkaliczna (dzięki czemu odkwasza i oczyszcza organizm). Nasza woda jest również nasycona wolnymi atomami wodoru (hamuje więc szkodliwe działanie wolnych rodników). Posiada ona także uzdrawiającą częstotliwość – energię, która wpływa na ciało i uzdrawiaj je od wewnątrz. Oczywiście nasza woda żywa jest nasycona też różnymi minerałami.

Żywa woda ze stacji Crystal Water System

Teraz, żeby otrzymać żywą wodę jaką pili nasi przodkowie, musimy stosować specjalne urządzenia, które uzdatniają i filtrują wodę. Niestety, obecnie nie ma już innej drogi, ponieważ degradacja środowiska zaszła tak daleko, że nie da się jej cofnąć, a my musimy za wszelką cenę ratować swoje zdrowie i naszych dzieci. Na przeciw tym wymaganiom wychodzi właśnie Crystal Water System – urządzenie, które pozwoli na to, by każdego dnia pić czystą i zdrową wodę w zaciszu własnego domu.

Więcej o wodzie żywej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Woda_%C5%BCywa