Woda żywa - czym jest i gdzie odnaleźć jej źródło? | Blog Crystal Water

Woda GMO

Woda GMO

To, co leci w naszym kranie można porównać do produktu “wodopodobnego”. Nie ma nic wspólnego z tym, czego potrzebuje nasz organizm! Co więcej, zdarza się, że woda ta nawet nie jest w pełni oczyszczona.

 

Nieuchronnie środowisko na naszej planecie ulega powolnej śmierci, rozpadowi za które już przyszło nam płacić. Plaga chorób i nowotworów rozprzestrzenia się i zbiera swoje żniwo. Oddychamy powietrzem zatrutym spalinami, dymem, trującymi gazami. Żywimy się mechanicznie wytworzoną sztucznym pożywieniem, które nie dostarcza nam potrzebnych witamin i wartości. Pijemy i gotujemy w skażonej wodzie. Zamiast powracać do natury i czerpać z tego, co działa, co jest prawdziwe i rzeczywiście nas uleczy, sięgamy po następne opakowanie tabletek, lub najnowszą możliwą terapię chemiczną. Nasze organizmy szybciej się poddają, dlaczego? Bo zamknęliśmy uszy i oczy na sygnały, które każą nam z powrotem zwrócić się do natury i ratować swoje zdrowie.

Starożytni Rzymianie i inne starożytne cywilizacje wiedzieli czym jest woda żywa. Budowali osady blisko wód posiadających odpowiednią energię. Rzymianie wznosili swoje akwedukty, które doprowadzały wodę do miast z naturalnych materiałów- drewna i kamienia. Woda przepływała po linii prostej długie kilometry, biegnąc swoim tempem. Teraz wodę można doprowadzić wszędzie. Pod dużym ciśnieniem woda jest tłoczona do każdego miejsca krętymi rurami, które zaginają się pod kątem 90 stopni. Przez to, woda traci swoją unikalną strukturę – zostaje zmiażdżona, rozbita, umiera. Starożytni Rzymianie wiedzieli już dawno o tym, że nie można zaburzać struktury wody, bo jest ona żywa, ma naturalną energię.

Wodę żywą jeszcze przed nadejściem cywilizacji mogliśmy znaleźć w górskich źródłach. To woda, która posiada energię natury, dlatego żywa woda zdolna jest leczyć i uzdrawiać. Woda żywa poprawia trawienie, likwiduje zaparcia, dodaje energii, zwalcza wrzody żołądka i dwunastnicy, przyspiesza gojenie ran oraz łagodzi dolegliwości alergiczne.

 

Dlaczego tak się dzieje?

Nasz organizm, żeby przetworzyć wodę z kranu, butelki musi dodatkowo wydatkować energię na zmianę struktury wody. Formacje cząsteczek wody żywej są ok. dwa razy mniejsze niż normalnej wody pitnej z kranu czy butelek i tworzą układ heksagonalny, czyli sześciokątny, dzięki temu łatwo przechodzi ona przez błony komórkowe i bierze bezpośredni udział w procesach życiowych.

Teraz, żeby otrzymać żywą wodę jaką pili nasi przodkowie musimy stosować specjalne urządzenia, które uzdatniają i filtrują wodę. Niestety, w tej chwili nie ma już innej drogi, ponieważ degradacja środowiska zaszła tak daleko, że nie da się jej cofnąć, a my musimy za wszelką cenę ratować swoje zdrowie i naszych dzieci.