Specjalna struktura naturalnie zjonizowanej, zdrowej wody alkalicznej powoduje, że jest ona
wchłaniana do organizmu w ponad 90%!

(w porównaniu do zdrowej wody – zwykła woda nawadnia nas tylko do 30%)

zdrowa woda - Crystal Water System

„Lepsza wchłanialność wody to lepsze nawodnienie ciała. Lepsze nawodnienie ciała to wyraźne wygładzanie się skóry i doskonałe nawilżenie.”

Fakty i badania…

Liczne badania, które zostały przeprowadzone w Japonii i Korei Południowej pokazują, że regularnie spożywana zjonizowanej zdrowa woda alkaliczna zwiększa długość życia. Jej dobroczynne właściwości potwierdzają również naukowcy z Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

 

O pozytywnym wpływie zdrowej wody na nasze samopoczucie wypowiadają się tak znani na całym świecie badacze jak: dr Theodore Baroody, dr Ingfreid Hobert, dr Sergiej Kuzniecow, dr Susan Lark, dr Robert Young, dr Dina Aschbach, prof. Stanisław Wiąckowski, Telesforas Laucevičius i wielu innych.

 

Niedawno przeprowadzone badania naukowe wykazały, że zdrowa woda dzięki nasyceniu aktywnym wodorem ma takie właściwości jak wody pochodzące ze źródeł słynących z wielu uzdrowień takich jak: Lourdes, Nordenau, Tlacote, Nadana.

Zdrowa Woda!

W ostatnich kilku latach japońscy badacze potwierdzili, że w środowisku alkalicznym nie rozwijają się żadne choroby, udowadniając że woda zjonizowana znacząco wpływa na poprawę stanu zdrowia. Naukowcy zwracają uwagę, że woda alkaliczna ma ogromny wpływ na gospodarkę organizmu.

 

Zbawienny wpływ wody alkalicznej na nasze zdrowie potwierdzają także opinie i rekomendacje wielu ludzi spożywających ją każdego dnia. Dzięki niej wielu ludzi, do tej pory zmuszona do przyjmowania leków, powraca do zdrowia.

Podsumowanie badań klinicznych dotyczących wpływu zjonizowanej zdrowej wody:

 

  • wzmacnia system odpornościowy,
  • powstrzymuje rozwój komórek nowotworowych,
  • stabilizuje poziom cukru we krwi,
  • reguluje poziom cholesterolu.

 

Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Aktywny wodór

Crystal Water System usuwa Wolne Rodniki

Dzieje się to w następujący sposób:

Kulki ceramiczne wytwarzają aktywny wodór H2, który nadaje efekt antyoksydacyjny tzn. usuwa wolne rodniki czyli aktywny tlen. Dzieje się to w następującej reakcji:

chemW powyższej reakcji O2- to właśnie wolny rodnik.

Ten mechanizm antyoksydacyjny jest taki sam jak w przypadku witaminy C. W przypadku witaminy C aktywny wodór jest generowany z grupy hydroksylowej (OH)

 Crystal Water System ma doskonały mechanizm antyoksydacyjny taki jak witamina C. Zdrowa woda w twoim domu to nasza działka!

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Crystal Water sp. z o.o. S.K. z siedzibą przy ul. Polanowickiej 62a; 51-180, Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@crystalwatersystem.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności.

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Grabiszyńska 163
53-439 Wrocław

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl