Specjalna struktura naturalnie zjonizowanej, zdrowej wody alkalicznej powoduje, że jest ona
wchłaniana do organizmu w ponad 90%!

(w porównaniu – zwykła woda nawadnia nas tylko do 30%)

zdrowa woda - Crystal Water System

„Lepsza wchłanialność wody to lepsze nawodnienie ciała. Lepsze nawodnienie ciała to wyraźne wygładzanie się skóry i doskonałe nawilżenie.”

Fakty i badania…

Liczne badania, które zostały przeprowadzone w Japonii i Korei Południowej pokazują, że regularne spożywanie zjonizowanej zdrowej wody alkalicznej zwiększa długość życia. Jej dobroczynne właściwości potwierdzają również naukowcy z Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

 

O pozytywnym wpływie wody alkalicznej na nasze zdrowie wypowiadają się tak znani na całym świecie badacze jak: dr Theodore Baroody, dr Ingfreid Hobert, dr Sergiej Kuzniecow, dr Susan Lark, dr Robert Young, dr Dina Aschbach, prof. Stanisław Wiąckowski, Telesforas Laucevičius i wielu innych.

 

Niedawno przeprowadzone badania naukowe wykazały, że woda alkaliczna dzięki nasyceniu aktywnym wodorem ma takie właściwości jak wody pochodzące ze źródeł słynących z wielu uzdrowień takich jak: Lourdes, Nordenau, Tlacote, Nadana.

Zdrowa Woda!

W ostatnich kilku latach japońscy badacze potwierdzili, że w środowisku alkalicznym nie rozwijają się żadne choroby, udowadniając że woda zjonizowana znacząco wpływa na poprawę stanu zdrowia. Naukowcy zwracają uwagę, że woda alkaliczna ma ogromny wpływ na gospodarkę organizmu.

 

Zbawienny wpływ wody alkalicznej na nasze zdrowie potwierdzają także opinie i rekomendacje wielu ludzi spożywających ją każdego dnia. Dzięki niej wielu ludzi, do tej pory zmuszona do przyjmowania leków, powraca do zdrowia.

Podsumowanie badań klinicznych dotyczących wpływu zjonizowanej wody alkalicznej na zdrowie:

 

  • wzmacnia system odpornościowy,
  • powstrzymuje rozwój komórek nowotworowych,
  • stabilizuje poziom cukru we krwi,
  • reguluje poziom cholesterolu.

 

Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

„Stacja uzdatniania wody Crystal Water System posiada Atest pzhHigieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. ATEST HIGIENICZNY HK/W/0428/01/2016

Aktywny wodór

Crystal Water System usuwa Wolne Rodniki

Dzieje się to w następujący sposób:

Kulki ceramiczne wytwarzają aktywny wodór H2, który nadaje efekt antyoksydacyjny tzn. usuwa wolne rodniki czyli aktywny tlen. Dzieje się to w następującej reakcji:

chemW powyższej reakcji O2- to właśnie wolny rodnik.

Ten mechanizm antyoksydacyjny jest taki sam jak w przypadku witaminy C. W przypadku witaminy C aktywny wodór jest generowany z grupy hydroksylowej (OH)

 Crystal Water System ma doskonały mechanizm antyoksydacyjny taki jak witamina C.

Skontaktuj się

Adres

Crystal Water Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Grabiszyńska 163
53-439 Wrocław

NIP 895 205 77 50
REGON 362990025

Telefon

informacje / sprzedaż

728 128 775

biuro

887 450 460

Email

biuro@crystalwatersystem.pl